Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cestitam Naai, verovatno ces pobediti, da Norvich nije dao gol u zadnjem minutu imao bih sansi, ovako samo neko ludilo Suareza...
Ne bih jos prihvatala cestitke, kako mi ide ove sezone, uopste me ne bi cudilo da mojih 6 igraca ne uspeju da osvoje 11 poena vise od Suareza.
Jednom i Tolaa™ da bude korisna :fantom:
Baksuze, nisam ga jos pobedila!Fenomenalan transfer RvP umesto Teveza, jos sam morala i Kompanija da sutnem za nekog beskorisnog iz Redinga, za fenomenalna 2x2 boda novog kapitena. A i Gera mi je na klupi sa svojih (bar) 7. Na pogadjalici +55.
Link to comment

Vec danas obezbedjenja pobeda protiv Terrible Muriela :fantom: Vodi 22-19 i ostali su mu Mata, Schneiderlin i Suares a njih trojicu imam i ja i Suares mi je ©, Naravno imam i Galasa, Bejla i Dembu Ba.

Link to comment

Ako opet izgubim ovaj put će biti u pitanju to što je Sterling kreten.Da nije uspeo neviđenim naporom da zasere onu nezaserivu kontru 2 na 1 već bih imao upisanu pobedu. :(

Link to comment
"To close to call" u meču između mene i Feia... Ostalo nam je obojici po pet igračaSent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Cestitam ti pobjedu. Ipak si imao CS i gol sto je za CS i gol bolje od mog tima.
Link to comment
Ako opet izgubim ovaj put će biti u pitanju to što je Sterling kreten.Da nije uspeo neviđenim naporom da zasere onu nezaserivu kontru 2 na 1 već bih imao upisanu pobedu. :(
Mene ta njegova bravura ostavila u životu pošto je protivniku u ekipi i Sterling i Suarez©...
Lalalalaalalalaalana
+1 :naughty:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...