Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako ekspresno odrađene izmene u odnosu na prošlu nedelju. :Hail:Sad imamo rezultate bez bonusa.Ja sam konačno osvojio i jednu pobedničku medalju, sad je samo pitanje kojeg sjaja. :DMožda je prošlo neopaženo, ali odigran je jedan fantastičan meč između Šurdilovića i Black Horsesa. Trenutno je 62:57 :Hail:, ali ne bih smeo da proglasim gubitnika nedelje bez bonusa, jer verujem da će biti jako tesno i pored ovih 5 razlike.

Link to comment

Kako mi idu na kurac kad ovako odugovlace sa bonusima.Izasli :)Hazard© 2 :thumbsup:Ivanovic 1 :thumbdown:...Kolarov 2 :huh:Milner (???) 3 :lol:65-56 protiv lidera. Mudro, fino, kulturno... nisam sumnjao ni jednog trena :fantom:

Edited by nbg4ever
Link to comment
Autosub mi preskočila Lalanu sa 5 p, i ubacila Mariapu sa solidnih 0 :isuse:Izgubiću zbog formacijskih sranja...
Ja necu izgubiti, ali ce me ovo pretpostavljanje Nelsona Fonteu nauciti pameti. Bar da sam ga pretpostavio, nego nisam ni razmisljao. Da jesam, makar 2 sekunde, izabrao bih radije u ovom kolu stopera Sautemptona nego KPR-a.Izasli bonusi. Ivanovic 1, Azar 2, Tores 3I Fonte naravno celih 15 poena. I Begovic na klupi sa 9. Sjajno. Mada i pored svega toga, finih 67p. Edited by kralj
Link to comment

Izašli bonusi!Izgleda da su menjali sistem dodeljivanja bodova, a naročito po pitanju favorizovanja defanzivnih strelaca.Ne znam da li mi je ijedno predviđanje bilo tačno.Bejns bez bonusa, Kolarov samo 2, Baki Ivanović 1, Runi dobio sva tri bez ijednog postignutog gola...Ja samo 1 za ceo tim i to Kazorlin. :)

Link to comment

pobjeda 46-40 nad Argentinom :)na pogadjalici sam uglavnom sve omasio,al sam pogodio najvaznije-tacan rez na Totenhem na koji sam stavio $

Link to comment

E da, desilo se ono što sam nagovestio. Imamo i gubitnika kola koji je verovatno gubitnik sezone i treba da dobije 3 zlatne medalje.Naime, ekipa Black Horses koja ima 2. najbolji rezultat kola je izgubila!!!Imali su tu nesreću da odigraju protiv jedinog tima sa više poena, a to su Šurdilović UTD. :)

Link to comment

Mudro sam ostavio pogrebnjaka na klupi, on naravno daje gol i dobija još 2 poena bonusa. Već četvrto kolo mi na klupi ostaje igrač sa preko 8 poena. Takođe sam žrtvovao 4 poena i ekstra transfer kako bih napravio trampu defo-suarez prije ovog kola. Ovom potonjem sam stavio i kapitensku traku i on je uradio jedno veliko ništa. No i pored svih pehova i gluposti Sokolovici UTD bilježe još jednu rutinsku pobjedu i potvrđuju kandidaturu za najviši plasman.

Link to comment
O, jebem mu sve. Ne znam ko pravi 5-6 ekstra izmena, ocekivajuci dobitak u tom jednom kolu.To se radi da bi se kupili igraci u usponu, pre nego sto postanu preskupi, i da bi se otarasili promasenih investicija, pre nego sto om padne cena za 0.3-0.4. Zrtvujete jedno kolo, da bi profitirali u naredna 3-4
GW6 Jako do samog kraja™ 37 - 33 (-16p) Terrible MurielGW7 Terrible Muriel 65 - 56 United City FCAnd now the funny part...

Transferi

23 Sep 21:51 Tevez Fletcher GW623 Sep 21:51 Graham Berbatov GW623 Sep 21:51 Morrison Fellaini GW623 Sep 21:51 Zabaleta Baines GW622 Sep 22:19 Petric Lambert GW6
Komparacija GW6
GW6 Tevez 4 <<< Fletcher 8GW6 Graham 2 >>> Berbatov 0GW6 Morrison 5 >>> Fellaini 2GW6 Zabaleta 2 >>> Baines 2GW6 Petric 6 >>> Lambert 2GW6 Total 19 >>> 14
Komparacija GW7
GW7 Tevez 5 >>> Fletcher 2GW7 Graham 2 >>> Berbatov 0GW7 Morrison 12 >>> Fellaini 1GW7 Zabaleta 6 === Baines 6GW7 Petric 0 <<< Lambert 2GW7 Total: 25 >>> 11
Drugim recima, da nisam nista menjao, dobio bih oba kola (umesto jednog), i to ubedljivo :lol:

Link to comment
55-55 valja se polako odjavljivati sa ove teme :isuse:
Stvarno se nadam da se zajebavas s tim odjavama, posle sve one kuknjave jos pre pocetka sezone kako su neki neaktivni i bataljuju u sred.Da su bonusi bili normalni, svejedno bi bilo nereseno. Bane bi dobio 3, Baines 2, Cazorla 1. Yaya i Gallas mogu i da zadrze po 1 svoj, mada mi nisu jasni.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...