Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

gol Sotona™ mi pokvario tacan rezultat na pogadjalici ali sam zato pogodio 0-0 u Liverpulu.gejmuik toutl izmedju 90 i 120.

Edited by Feindouno
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja ne znam da gadžam... ali zato ja rasturam!

2012-10-07_1272.jpgJedino me Tot izvlači iz govana.

Galas, konačno klin. Lambert razočarao, ali i protivnički Suarez kapiten, tako da odnosim pobedu verovatno. 58-50, pre bonusa

Link to comment

Nereseno pre bonusa. S obzirom na to da kod mene samo Bane moze da ga dobije, moje prokletstvo tragicnih poraza ove sezone se nastavlja. Cestitam Fei, vidimo se u Championshipu. :evil:

Link to comment

Sad već mogu da proglasim pobedu, nakon neučinkovitih partija Bejla i Suareza.Čestitam Praslinu na jakom otporu uprkos -20 poena hendikepa i želim uspehe u narednim kolima, naročito protiv protivnika iz gornjeg dela tabele. :DTrenutno gubim 34:45, odnosno vodim 34:25 i čekam drugo poluvreme Perse i Rafaela. Kako su Evra i Evans kao defanzivci postigli golove, ne očekujem bonus za moje igrače, osim ako i oni ne daju neki gol.Praslin trenutno vodi u potencijalnim bonusima za 7-8 poena, ali to će mu samo pomoći da se približi i podigne samopouzdanje igračima. :)

Link to comment

Begovic mi doneo kljucne poene, pritom djubretarima Bejl© nije nista uradio.. 8 razlike, druga pobeda zaredom.. :fantom:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
Meni Begovic ostao na klupi procenio sam da Harper iz Novog Zamka moze da donese vise <_<
pametno posto je Liverpul napadacki mnogo opasniji od Uniteda :isuse:
Link to comment

За тренутак сам се понадао да могу да направим историјски кам-бек, али је реално да будем задовољан што си рекао да је отпор био јак. Задовољан сам тимом, чекају ме још 2-3 измене до онога што сам прижељкивао али, бар у следећих неколико кола, стрпљиво и без казнених бодова.Честитам!

Link to comment
Meni Begovic ostao na klupi procenio sam da Harper iz Novog Zamka moze da donese vise <_<
Promucurni Moca -_-Elem, vec sam dovukao Svarcera umesto nesretnog Federicija. Sad cekam da Foster odradi jos jednu home game, pa da ga menjam Begonjom. Deluju mi kao dobitna kombinacija
Link to comment

Pustite Moću, on sve ulaže na izbor kapitena, pa ako taj ne donese bar 40 poena - ništa nije uradio.Uf, zamalo RVP :ph34r: Nije zdravo gledati ovakav kraj kola...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...