Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Pronasao sam idealan tajming da Kolarova zamenim Klisijem. A i Aguera Tevezom. Ipak, Divlja Karta se isplacuje. 54 + neki sigurni bonusi + Suarez i Ramirez.

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

da bih pobedio ovo kolo Rafael, Petrić i Ba treba da imaju više poena od Sterlinga, Defoa i Runija :fantom:dakle - mrka kapa.(da makar Petrić ne odigra pa da mi uleti Rutlidž...)na odbranu ove godine nisam ništa uzeo od bodova osim za Kejhila u prvom kolu

Link to comment

Aaa to li je znaci :lol:Neizvestan mec igram sa Surdilovicima. Vodim 5 a meni igra jos Defoe, a Surdilovicima Ba, Begovic i jos neko u odbrani cini mi se. Moguce da ce bonusi kapitena da odluce, meni je El nino, a protivniku Tevez.Sent from Krshinka using Tapatalk

Link to comment

Lallana iz kornera asistira Fonteu za gol, izvuce se Tolaa™ za sad... edit: bez Dembelea i Petrica :o

Edited by Feindouno
Link to comment

Sad sam uradio kalkulaciju trenutnog stanja u duelu Praslina i mene i čini mi se da nisam u toliko povoljnoj situaciji koliko sam mislio.Neka kalkulacija je da sam 6 bodova u prednosti pred duele ova tri meča u 5 i 6. Naravno, bonusi mogu da iznenade, ali i Rise koji je upravo izgubio clean sheet.Prema očekivanom, Rafael i Persi© će čuvati tih 6 bodova od Bejla i Suareza, što je obzirom na formu ove dvojice daleko od gotovog.

Link to comment

Baš sam pažljivo pokušao da procenim putanju lopte, tj. da li je išla u gol i vrlo je teško zaključiti. Mada, kako je ovaj car iz Sautempton zakucao, zaslužio je da se njemu pripiše. A mogao bi i neki bonus pride da dobije. :DPošto se vodi kao asistencija, onda njemu verovatno sledi 2 bonusa, što bi značilo da sam u nekom virtuelnom vođstvu od 25-24 (odnosno 25-44 bez transfer poena). :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...