Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Makar Bertrand nije usao, tako da se Rafael ponistava. A sad da Jaaskelainen, Reid i Nolan uzmu bar jednako poena kao Cazorla.
Da nema fantazija, nervirala bih se zbog gola WH-a. Ovako mi to uglavnom znaci -1 za Feijevog Cazorlu. :D
Meni samo gol Cazorle donosi 30 na pogadjalici, ali posvecujem svoj 1000. post njemu uz molbu da se ne trudi previse.
Ja nudim gol Podolskog bez ucesca Cazorle. Predji na pravu stranu.
:lolol: Jace je od mene, samo se nadam da nece biti ono "ko se poslednji smeje"...
Cazorli ni napad 1 stucavice™ ne smeta :fantom:
Link to comment
Cazorli ni napad 1 stucavice™ ne smeta :fantom:
Stucao dabogda do sledeceg kola. 38-33, izjednacice se bonusima (meni samo Bane, tebi ovaj sto mu vise ime ne pominjem, Bejns i Micu), ocekujem da Marvo i Berba nece igrati, tako da ostaje Musa vs. Galas i Lambert. Pa... necu da cestitam unapred. <_<
Link to comment

Demel izašao u 72., pa se njemu ni ne računaju drugi i treći primljeni gol :isuse:Ne znam koga da krivim, da li Naau™ ili Feija™, ali this is everybody's fault but mine.

Link to comment

To je Demelu samo jedan poen manje-vise, sta se zalis, ovaj mene unesreci za 5 poena minimum + za tacan rezultat na pogadjalici. A 1000. post sam mu posvetila, ko ce sad docekati 2000. da pljunem po njemu!

Link to comment
Ja sam rešio da ne pravim transfer, da bih imao dva komada sledeće nedelje.I rizikujem, poslao sam Michua na klupu, a ubacio Sterlinga.
Samo pažljivo pratite šta pišem ovde i sve će biti kul, nećete gubiti poene. Mislim ko zna šta će Sterling sutra da uradi, al' ono.E da, nisam napomenuo, kapiten mi je Azar, to barem nisam usrao.
Link to comment

Ceo dan bio zauzet i nisam stigao ništa da ispratim.Odlična izmena Škrtela za Baneta, plus što sam mu metnuo i traku. Za Felainija sam znao da neće ništa da uradi, ali džaba kad imam mrtvog Ramireza kao 5. veznjaka, tako da manje-više nema veze, pogotovu što ga je i protivnik (SPark) zadržao.Elem, 5 razlike zasad, s tim da mu još nisu skinuli -4 za transfer viška.Bonusi će to da nivelišu jer ima 1 kandidata više za isti.Sutra odlučuju špicevi. Ba, Krauč i Defo protiv Lamberta, Persike i Suareza. Mislim da njegov Švarcer neće uticati na rez.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...