Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne svađajte se vas dvoje gore, neki od nas imaju i Bainesa i Baneta. Mogu još po jedan gol da zabiju što se mene tiče :fantom:
ti si Karton Siti?
Link to comment

За победу ми је потребно:1. Да Керол да гол а да Џарвис нема везе са тим.2. Да Ман Јунајтед прими бар један гол од Њукасла3. Да Суарез или Бејл одлепе и одиграју одличну утакмицу (1 гол + 1 асистенција)4. Да Ван Персија ухапсе и одведу у Хаг

Link to comment

Na pogađalici tačni rezultati na City i Chelsea, ali ostale tri promašeno sve što se promašiti moglo :isuse:(Dobro, jedino pobeda WBA pogođena.)Sad mi treba jedan longshot na WHU-Arse*, javilo mi se 2-2 :unsure:*derbi severnog Londona, ako je verovati komentatoru WBA-QPR :D

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Po 10 na Sitiju i CFC, zajebali me kasni golovi na obe. Zato sam promasio Swansea i WBA ali i pogodio X na Uigan... 20 bijednih bodova ukupno i takodje ocekujem X u derbiju™

Link to comment

Jel' ima neko Diamea u timu? Ja mislio početkom sezone da ga uzmem, ali reko neću da baksuziram čoveku, rekli su da ima srčanih problema...

Link to comment

10 za City, razlika na Chelsea sa dzokerom za +30 (i jos +20 za 5. tacan dzoker za redom), +15 za WBA, zakljucan promasen Swansea i -10 Everton.Da nema fantazija, nervirala bih se zbog gola WH-a. Ovako mi to uglavnom znaci -1 za Feijevog Cazorlu. :D

Link to comment
Da nema fantazija, nervirala bih se zbog gola WH-a. Ovako mi to uglavnom znaci -1 za Feijevog Cazorlu. :D
i odma' zuti za Reida zato sto si bezobrazna
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...