Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Pa oduvek su se asitencije u fantasy-u tako gledale...otprilike ko zadnji iz ekipe dodirne loptu pre strelca. Prosle godine je valjda jedan igrac Evertona dobio asistenciju za gol koji je golman Howard dao...
Ma pusti, Fei opet pokraden.
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čini mi se da Silva lako može da dođe do nekog bonusa. Po onoj statistici iz prvog poluvremena imao je neku gomilu pasova, od toga nijedan netačan. A i u drugom poluvremenu je odličan.Takođe, sad mi je sve jasnije kako Fletcher dobija 3 bonusa u svakoj utakmici koju odigra. Čovek jednostavno uvek šutira u okvir gola i to se jako puno boduje, čak i kad je šut traljav i bezopasan. Dobro, do sada je u svakoj utakmici i dao gol, ali ovo donosi tu prevagu nad ostalim strelcima. :DSad Kolarov definitivno dobija 3 bonusa, čak i da neko drugi da još 2 gola. :)

Link to comment
Pa oduvek su se asitencije u fantasy-u tako gledale...otprilike ko zadnji iz ekipe dodirne loptu pre strelca. Prosle godine je valjda jedan igrac Evertona dobio asistenciju za gol koji je golman Howard dao...
Nije istina. Za iznudjeni penal se jesu davale oduvijek ali za slobodnjake jok. Mozda su to uveli prosle sezone, nisam pazljivo pratio pa ne znam.
Link to comment

Bila je i prošle sezone ta glupost sa asistencijama u vidu iznuđenih slobodnjaka.Naa, imamo izgleda ista tri igrača Sitija. Ništa više ni od Teveza a izgleda ni od Džadže, a Belgijanca na klupi neću ni da pomenem :(

Link to comment
Bila je i prošle sezone ta glupost sa asistencijama u vidu iznuđenih slobodnjaka.Naa, imamo izgleda ista tri igrača Sitija. Ništa više ni od Teveza a izgleda ni od Džadže, a Belgijanca na klupi neću ni da pomenem :(
Ja sam pocela sezonu sa Kompanijem, Silvom i Aguerom, pa sam sutnula ovu poslednju dvojicu kad se jedan povredio, a drugi pocinjao s klupe. A otkad sam Jaju kupila, maksimum mu je 3 boda po utakmici, dok Silva igra sve bolje. :frust:Sad se nadam da Bertran nece uci uopste, posto ga nema u startnoj postavi, pa da mi makar Rafael ponisti Feijevog.
Link to comment

Bice 21p za Kolarova. Sjebase mi tacan rez na kraju.A kad sam video da igra, taman sam pomislio kako bih mogao da ga dovedem, za ovo jedno kolo. I onako imam jedan transfer s kojim ne znam sta cu.

Link to comment
Ja sam pocela sezonu sa Kompanijem, Silvom i Aguerom, pa sam sutnula ovu poslednju dvojicu kad se jedan povredio, a drugi pocinjao s klupe. A otkad sam Jaju kupila, maksimum mu je 3 boda po utakmici, dok Silva igra sve bolje. :frust:
Meni su Kompani i Jaja jedini koliko-toliko sigurni igrači u toj postavi, a sa Tevezom rizikujem pa koliko izdrži...Kladim se da si Jaju kupila posle trećeg kola? Do tada je (meni!) zaradio 7, 9, i 9 poena, a od tada 2, 2, 2, i evo sad 3 <_<
Link to comment
A cemu ja da se nadam? Da Berba ustane iz groba? Da Marvo igra?Gotovo je to....
Berba bar ima 25% sanse da igra, a Marvo ni sam sebe ne drzi u timu. I ne drami, treba ti samo da Arsenal da gol.@Weenie: Aha, posle treceg. Izvini.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...