Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mjuki, ti si potpuno neozbiljan, pola sata pre pocetka kola saznajes ko ti je protivnik! :oBezveze sam potrosila transfer, sad mi taj kupljeni sedi na klupi i svakako cu morati da ga izbacim u sledecem kolu.

Link to comment

Ja idem na Trotera koji je prvi u klasik ligi... a taman sam se probio u gornji deo tabele :(@Behemoth: Ja sam se bez problemam ulogovao i odradio izmene...

Edited by adasevic
Link to comment

Pošto je ostalo svega 15-ak minuta do dedlajna, mogu da otvorim karte i malko pomognem Praslinu, koji je meni pomogao sa -20 u startu. :)Jedini transfer mi je dovođenje Šahina umesto Gutrija (ili Gatrija?) i od njega očekujem solidne poene, kao uostalom i od svih 5 igrača sredine terena.Takođe, mislim da nikad nisam imao ovolike dileme oko izbora kapitena, jer se četvoroumim između Van Persija, Silve, Mićua i Šahina.Na kraju bih verovatno stavio Van Persija, ali se strašno bojim da ga Fergi ne posadi na klupu. To će mi ostati dilema do poslednje sekunde.

Link to comment
Mjuki, ti si potpuno neozbiljan, pola sata pre pocetka kola saznajes ko ti je protivnik! :oBezveze sam potrosila transfer, sad mi taj kupljeni sedi na klupi i svakako cu morati da ga izbacim u sledecem kolu.
Zasto cekati? Izbaci ga odmah!
Link to comment

Hvala, hvala.Bar smo izabrali istog kapitena. Ozbiljno, imas vise sanse za pobedu, meni se odbrana zasniva na West Hamu, a nema sanse da nece primiti gol. Jedino cemu se tu nadam, a zato sam i ostavila Reida u timu, su prekidi. A racunam i da ce MUFC primiti gol, zato mi je Rafael na klupi.Zao mi je, Goonersi, ali ja danas duvam baloncice. :cry:

Link to comment

Ne igra ni Kompany i mozda gubim CS. A to znaci i da mi umesto njega ne ulazi Petric, jer bih imala samo dvojicu u odbrani, nego Bertand koji ce verovatno uci u poslednjih 7 minuta za 1 poen :isuse: ili eventualno Rafael.

Link to comment
In the event of a penalty or free-kick, the player earning the penalty or free-kick gets an assist if a goal is directly scored, but not if he takes it himself, in which case no assist is given.
Sve po zakonu. Zali se onom ko je izmisljao pravila. :fantom: Ali mogao bi i neki bonus za asistenta. :lolol:
Link to comment

Pa oduvek su se asitencije u fantasy-u tako gledale...otprilike ko zadnji iz ekipe dodirne loptu pre strelca. Prosle godine je valjda jedan igrac Evertona dobio asistenciju za gol koji je golman Howard dao...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...