Jump to content
IGNORED

Afrika


Feindouno

Recommended Posts

1 minute ago, Zlurad said:

Evo popravio sam. :vesala2:

 

Nemam pojma, evidentno :sad:

 

Senegal potpuno razočarao, čak egipatski smarači dva puta iz dva prekida zamalo da ukradu pobedu. Evo i u produžetku ih čupa igrač šampionata, rezervni golman. 

 

Zizou™ im svaki put promeni tok utakmice, čudo jedno koliko drugačije izgleda tim kad u veznom redu igra neko ko ume da doda loptu saigraču.

 

Link to comment
12 minutes ago, Weenie Pooh said:

Nemam pojma, evidentno :sad:

 

Ma bilo je nekako ocekivano da ih odvali Senegal. Ne znam kako uspeavaju da ostanu u igri sa ovakvom igrom.

 

U drugim vestima, cuo si da je Klop rekao da ce i Salah i Mane da budu u rosteru za Lester? :isuse:

Link to comment
15 minutes ago, Zlurad said:

U drugim vestima, cuo si da je Klop rekao da ce i Salah i Mane da budu u rosteru za Lester? :isuse:

 

Ja sam čuo da je rekao nešto u smislu da će pobednik verovatno da ide kući da proslavi, da razume ako bude kašnjenja, bla bla truć. (Plus da verovatno neće gledati finale, više ga zanima debi Nata Filipsa za Bornemouth :D )

 

Lečester™ je u tako jadnoj formi i ima toliko povređenih igrača (plus Mendy) da bi Flop morao da ih dobije i bez ove dvojice.

 

Ajmo penali pa da se razilazimo. Sranje od fudbala, sranje od suđenja, sranje od takmičenja. Potpuno mi je svejedno da li će Mane ili Salah da ga uzmu, sviđa mi se egipatski golman što malo vuče na njihovu stranu ali mi je muka od njihove igre što ipak više vuče na zapadnoafričku stranu.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Bas mi je drago.

 

U decembru su pustili u promet prvu liniju medjugradskog voza, meni najdrazi projekat (a i jedan od najtezih),, a sada osvajaju CAN. Najbolja africka ekipe.

 

A senegalci su bas kul.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...