Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

to mu ide u prilog, nema šta on da nastupa, nije pozer nit (nema razlog da bude) umišljeniktu i tamo nek baci kosku novinarima da se smire (vidi "zaboravljena" taktika u Škotskoj)

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Moћо за Тадића је Пижон реко да тај ни сам не зна коју позицију игра, па кад реши добиће позив у репстацију.

Link to comment

Cagliari - Roma registrovana 3:0 za Romu. Prva pobjeda Rome u gostima protiv Cagliarija od '95 :D

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Tadić: “Niko me nije ni gledao”Izvor: B92, Večernje novosti Zatvorite ovde celokupan tekst članka

10248643214ea11f59ab6cf554714779_extreme.jpg

fcgroningen.nl

Kad god je izlazio spisak reprezentacije, a ja nisam bio na njemu, uvek sam razmišljao da je problem u meni. Da ne igram dovoljno dobro, da ne postižem dovoljno golova i asistencija. Tako razmišljam oduvek, ne umem drugačije”, naglasio je Tadić.Kako prenose “Novosti”, Tadić izgleda da nikad nije bio ni u najdaljim planovima selektora Petrovića, iako je Pižon rekao da bi trebalo da baš Sulejmani i Tadić budu okosnice reprezentacije za naredne kvalifikacije.

Link to comment

Fuck, moglo se ovo dobit. Dobra Fiorentina, bolja od Juventusa. Svi odigrali odlicno. Nevjerovatno mi je kako ekipa izgleda kao da dugo vec igra zajedno, a skupili se prije 3 mjeseca. Odlican posao je napravio Montella. Dobra tekma, mada nije bilo puno slobodnog prostora [tipicna 3-5-2 vs 3-5-2 sitovacija]

Link to comment

U svim utakmicama do sad [ukljucujuci i ovu nocas] veoma dobar. Samo mu je jednom Giovinco pobjegao.Mada je Roncaglia izdominirao u odbrani, odlican igrac.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...