Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Mrzi me sad da kopam po topicu, sjecam se da je podmetnuta slika priznatog gola kao nepriznat gol protiv Juvea, zatim danas kukanje zbog opravdanog penala i crvenog itd...
Ne lupaj, priznao sam da sam pogresio, pogresno sam interpretirao sliku sa drugog foruma i toliko. Ne mislis valjda da sam ocekivao da cu uspeti da podmetnem, boli me kurac za Juventus da se bavim takvim glupostima.Inace, valjda nema potrebe da diskusujemo ko je najveca stetocina u istoriji italijanskog fudbala i ko je imao TolaTM oduvek na svojoj strani.
Link to comment
Pratim malo i Napoli.. Sefe, dobro ti Fiorentina ove godine izgleda. Mogu i veceras da iznenade.
Dosta dobra Fiorentina, stvarno. Ne vjerujem da nakon mjenjanja 15 igraca mogu u kontinuitetu igrati dobro i izboriti CL, ali Europa Liga bi mogla da se dohvati na kraju. Sad protiv Napolija uglavnom kontrolisu utakmicu, stalno su u napadu, ali nema nekih sansi. Teren je katastrofa, ne mogu da shvatim da ekipa koja zeli da se bori za titulu ima ovakav teren. Vise lici na teren za beach soccer.Inace, navijaci Intera razvili transparent: "Onore a Zeman, icona del calcio pulito" [Cast Zemanu, ikoni cistog fudbala]
Link to comment

Totti dve asistencije. Bog. Klinci Florenzi, Tachtsidis i Lamela - odlični.Roma u sledeća tri kola ima relativno lake protivnike, a u 6. kolu gostuje Juventusu. Ako to prodje bez poraza biće ovo Romina sezona.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...