Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

Napoli dobio, ne moze se reci nezasluzeno iako je sve ukupno Fiorentina vise napadala. Ali nije napravila neke sanse, Napoli, od ulaska Inlera, imao 15 minuta bolje igre i to potpuno iskoristio. Prosto trenutno je bolja i zrelija ekipa. Dzemaili i Jovetic dali fine golove. Tomovic solidan, imao odlicnu intervenciju na Cavaniju, izbacio loptu u korner inace bi ovaj bio u odlicnoj sansi, ali onda iz tog kornera pao gol. Opet dosta golova palo. Svaka cast Romi i Zemanu, odlicna pobjeda. Inter na svom terenu ove godine izgleda uzasan ucinak.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Cestitke crtamOrasi! Bez ijedne mrlje pobjeda.
Fala. -_-Totti i dalje ubedljivo najznacajniji igrac tima. Florenzi i Taxi odlicni. Cini mi se da je Pjanic blizu da izgubi mesto u sredini. Piris neznalica, Burdisso pokrivao 3 pozicije. Nisam verovao ali Zeman je dao izjavu da sa Lamelom mora jos mnogo da se radi i ocigledno je da je u pravu. Mali ima telo od milion dolara, ali cini mi se da je takticki apsolutno nepismen.Osnovni problem Intera trener koji je sve zivo istumbao sa izmenama i od tada gube totalno ritam, plus im stoperi ama uopste ne znaju lopte. Edited by crtamOrasi
Link to comment

Dve znimljivosti:Juventus

Arsenal outcast Nicklas Bendtner has been branded too fat by Juventus coaching staff just days after signing up for a season-long loan.The Denmark striker was given permission by Arsenal manager Arsene Wenger to miss a large portion of summer training in order to find himself a new club following his year on loan at Sunderland.But the lack of pre-season conditioning has caught up with Bendtner, 24, with Juve coaches saying he is carrying too much weight to play in Serie A.
Fiorentina
Dimitar Berbatov's agent is facing a demand to repay Fiorentina money they spent in trying to secure the striker's signature this summer.The Viola were still fuming yesterday after being snubbed by Berbatov during the transfer window, which saw the 31-year-old join Fulham from Manchester United.The Serie A side claimed last week they had paid for Berbatov and his agent to fly to Italy on transfer deadline day before being gazumped, declaring their actions proved the player was not worthy to wear the club's shirt.Fiorentina sporting director Daniel Prade has revealed he will pursue Emil Dantchev for the cost of the duo's airline tickets and other expenses."Berbatov? The final lines of our press statement are just my thoughts," Prade told Radio Blu."I'm glad that he did not arrive. We will request to his agent the money we paid for their flight to come to Florence, 100%."
^_^
Link to comment

‘Rodio’ se veliki trener? Pipo startovao petardompre 2 sata | mozzartsport.comFilipo Inzagi na debiju na klupi vodio mladi tim Milana do pobede nad Bolonjom od 5:113472138241396.jpgAko se po jutru dan poznaje, trenerska karijera legendarnog Filipa Inzagija mogla bi da bude podjednako trofejna kao i njegova tek okončana igračka era. Mladi tim Milana je na trenerskom debiju doskorašnjeg napadača Rosonera deklasirao vršnjake iz Bolonje sa 5:1.“Bilo je apsolutno predivno. Zaista poseban osećaj. Plašio sam se da bi moji igrači mogli da podlegnu pritisku i visokim očekivanjima, ali su bili sjajni”, rekao je posle meča 39-godišnji Inzagi za Milannews.it.Inzagijevo ‘krštenje’ je sa tribina pratio i čuveni Paolo Maldini, ali je interesantno da njegov sin Kristijan, koji je nastavio porodičnu tradiciju na San Siru, nije bio u timu.Podrška je stizala i sa drugih strana.“Pre utakmice sam razgovarao sa Karlom Anćelotijem. Žoze Murinjo? Nisam se čuo sa njim, ali je on jedan od onih koji su me najviše ubeđivali i motivisali da pređem u trenerske vode", istakao je Inzagi. :kralj:

Edited by Bright Billy
Link to comment

Kakav je mediokritetski tim ovaj Milan. Ni to sto imaju Allegrija na klupi ne pomaze. Svidjao mi se u Cagliariju, ali ochigledno da nije za veliki klub.Atalanta je odlicna, imaju par bash zanimljivih igraca. Marino bash zna da iskopa dobre igrace, pogotovo juznoamerikance.Nego, gledam na nekom italijasnkom streamu sa komentatorom koji je navijac Milana. Skoro sve igrace zove po nekom nadimku. El Sharaawy je 'Amon Ra', De Jong je 'Hard and strong De Jong', Constant je 'Hollywood party Constant' :isuse::lol:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

cela liga se bukvalno bazira na dobrom skautingu po juznoj americi. dosta su se fucnuli u zadnjih par godina, al opet mi je najzanimljivija liga za gledanje, odma posle engleza...

Link to comment

Lazio 3/3 od toga dve pobede u gostima. Start kao u sezoni 1974/75 kada su bili prvaci. Petković pravi čuda.Milan i Inter ove godine slabi, ali Roma, Juve Lazio i Napoli imaju najjače timove u poslednjih nekoliko godina.Roma: Stekelenburg; Piris, Burdisso, Castan, Balzaretti; Florenzi, Tachtsidis, Pjanic; Lamela, Destro, Tottihttp://www.thefirstrow.eu/watch/141047/1/watch-italian-serie-a-simulcast---diretta-gol.htmlSeria A simulcast

Edited by Mark Rothko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...