Jump to content
IGNORED

RTS i pretplata


steins

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • radisa

    15

  • hattori

    9

  • Аврам Гојић

    9

  • Aće

    6

Upravo je u okviru Dnevnika emitovan prilog o tome kako je u GB pretplata za BBC £150, i kako najveći broj građana plaća, ne samo zato što bi bili kažnjeni, već zato što to žele. Pa kako su božemoj javni servis-televizije neophodne jer teško nama ako bude bilo samo komercijalnih kanala...Potpuno spontano i potpuno nevezano sa trenutnom vikom (započeo Kurir, preuzeli drugi) na pretplatu.Bljuv2
Lepo. Nakon stotinak odgledanih dokumentaraca/edukativnih emisija, i ja sam poželela da plaćam pretplatu BBC-ju.
Link to comment
I ja plaćam 200€ državnu televiziju godišnje, pa što ne bi i vi.
Ti placanjem sebe obezbedjujes od Tv uticaja Zike sarenice, Radasina, pekmezavog Bosiljcica u svim ulogama..kao i od toga da ti Aca metros komentarise tekme. Nama, odnosno meni, je vec svejedno.
Link to comment
U zemlji gde se raspada budzet navaljivati tv pretplatu na budzet je opasna bolest.
Slažem se, zato mislim da ako RTS ne može da se sam snađe za održavanje, treba ga ukinuti. Kome treba još jedna dosadna televizija u 21. veku.
Link to comment

RTS počinje da snima seriju Ravna Gora, i to bi bilo to što se mene tiče. Molim vas, kako ne plaćati TV pretplatu nacoškom ološu, ako neko može da me uputi?

Link to comment
RTS počinje da snima seriju Ravna Gora, i to bi bilo to što se mene tiče. Molim vas, kako ne plaćati TV pretplatu nacoškom ološu, ako neko može da me uputi?
jednostavno.odes i ne platis.
Link to comment

ama kako se to radi? oduzmes od zbirnog racuna za struju, ili kako? do sada sam placao iz ciste komocije (mrzelo me da se akam), ali ne zelim bas da finansiram ep o koljacima i kvislinzima.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...