Jump to content
IGNORED

Tour de France 2012


malkin

Pobednik TdF 2012  

33 members have voted

  1. 1. TdF 2012 osvojiće:

    • Janez Brajkovič
    • Cadel Evans
    • Robert Gesink
    • Ryder Hesjedal
    • Levi Leipheimer
    • Tony Martin
    • Denis Menchov
    • Vincenzo Nibali
    • Samuel Sanchez
    • Frank Schleck
    • Jurgen Van den Broeck
      0
    • Alejandro Valverde
    • Bradley Wiggins
    • Juan Jose Cobo
      0


Recommended Posts

ma naravno, nikakav problem.Nisam bio siguran koliko ljudi će da igra, ali s obzirom na broj splitovanje je pametno.Vive le Tour!

Link to comment
  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    191

  • gervasius twinkleminkleson

    103

  • freakns

    47

  • Garnirung

    36

malkin, ubaci i svoju prognozu na novom topiku radi potpune korektnosti. kako mi se cini ona je u sklopu duzeg posta pa je ticer nije prebacio.izvinjavam se ako nesto pogresno vidim.

Link to comment
malkin, ubaci i svoju prognozu na novom topiku radi potpune korektnosti. kako mi se cini ona je u sklopu duzeg posta pa je ticer nije prebacio.izvinjavam se ako nesto pogresno vidim.
ubacio, hvala!
Link to comment
bos prvi za sada...
Dobru formu donos na Tur, izgleda: etapa na Dofine, nacionalni prvak... biće važan deo ekipe a ne bi me čudilo da zabode i neku etapu.
Link to comment
Jel to Samu na avataru?
jašta :)edit: cenim da ćeš ti Dijamantija da zameniš Ajkulom uskoro :D Edited by malkin
Link to comment

Cool. Ja razmisljam da li da izbaksuziram njega ili Nibalija, nakon sto izbaksuziram Italijane na EP :DIs it me ili Wiggins djeluje malo arogantno? A Cav mrsavije nego ikad?

Link to comment
Cool. Ja razmisljam da li da izbaksuziram njega ili Nibalija, nakon sto izbaksuziram Italijane na EP :DIs it me ili Wiggins djeluje malo arogantno? A Cav mrsavije nego ikad?
Vigins ima mali problem sa komuniciranjem sa novinarima.A Kav jeste smršao, on je u mislima na Boks Hilu i olimpijskom podijumu.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...