Jump to content
IGNORED

Tour de France 2012


malkin

Pobednik TdF 2012  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Šta sam propustio, sad tek počinjem da gledam?
Bijeg od jedno 30 ljudi, koji se kasnije, obviously raspao. Evans napao na 65km do kraja, sacekao ga Van Garderen malo naprijed, nisu preko 15 sekundi uspjeli da naprave, ali je Evans u par navrata otpao od Tejaya :isuse:
Link to comment
  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    191

  • gervasius twinkleminkleson

    103

  • freakns

    47

  • Garnirung

    36

Šta sam propustio, sad tek počinjem da gledam?
Gesink krenuo u beg pa su mu javili da si ga proglasio za pobednika Toura ove godine, i onda je stao... otisli Rolland, Basso, Valverde, Levi(koji je lipsao) i tako...krece Nibali, da vidimo :)
Link to comment

Iz koje grupe su se izdvojili Sorensen i Velits? Još ne mogu da pohvatam ko je gde na drumu.

Edited by malkin
Link to comment

Iz vodece grupe, sad su 14 sek iza Rolana i Kiserlovskogedit: poredak sa vrha brda16:27 Corrected climbing points allocation1. Rolland (EUC) 25pts2. Kessiakoff (AST) 20pts3. Sorensen (OPQ) 17pts - 10"4. Horner (RNT) 14pts5. Kisierlovski (AST) 12pts6. Ten dam (RAB) 10pts7. Martin (GRS) 8pts8. Kiryienka (MOV) 6pts9. Velits (OPQ) 4pts10. Kern (EUC) 2pts

Edited by KennyDalglish
Link to comment

Bili su u toj grupi i Skarponi, Marzano, Vino, Valverde, Moinard, Koren i Kern, ali su polako otpadali i upadali u grupu sa žutom majicom ili otpadali i iz nje, posle napada EvansaMenšov je verovatno otpao kad je Evans napao, a Skaj krenuo u poteru i otresao peloton. Tad su spustili beg one prve grupe sa 4 minuta, na 2.10edit: Mislim nisu prikazali da je otpao, ali je tad nestao iz grupe sa žutom majicom

Edited by Garnirung
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...