Jump to content
IGNORED

Tour de France 2012


malkin

Pobednik TdF 2012  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Opasan posao je Loto odradio Grajpelu.Ale-Jet još uvek zna znanje :) Gos i Sagan su mogli bolje da prođu da su bili pametniji. Suviše rano su krenuli da obilaze sa desne strane, za razliku od Vilersa, recimo, koji je odabrao prave točkove za praćenje.

Link to comment
  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    191

  • gervasius twinkleminkleson

    103

  • freakns

    47

  • Garnirung

    36

Ocekivao sam da Kev ionako ne odradi Tur i da samo malo protrese noge pred Olimpijadu. Sumnjam da ga zanima zelena majica, sudeci po njegovim izjavama, tako da sasvim je realno da se povuce cak i ako moze da vozi.I samo da bacim jos jedan hejl za Malkinov uvod. Potpuno genijalno.

Link to comment
Opasan posao je Loto odradio Grajpelu.
Da, a svi ostali su maltene isli bez pomoci. Sve i da razemem za ostale, ali za Greenedge stvarno mi nije jasno.
Link to comment

Makar Saxo ne izgleda kao na Giru kad su svaki put na 5km do cilja pravili voz od 7 vozaca, a onda nikad ni blizu borbe za pobjedu.Steta, JJ Haedo mi se svidja, mislim i da nije mnogo sporiji od ovih najjacih, al nekako nikad nije dobro postavljen.

Link to comment

i pozicioniranje je deo onoga što čini sprintera... i meni je JJ drag, ali u ovoj konkurenciji je ipak druga liga. Videćemo, kad prođe prva nedelja i planine ostave traga na sprinterima, možda i on ugrabi neku šansu.Tweeter roundup:

Ouch!never good when another bike goes into ur front wheel.Instant ABS.Hit the deck hard,wasn't keen on sliding so I tried to get up & r
Think I'm gonna ask for a raise! Been creating some serious entertainment for the fans! :)
list of injuries:skin gone in a few more places, back, arms & hips.Back really sore from impact & coughing up some red stuff
Ouch..... Crash at 2.5km to finish today. Taken some scuffs to my left side, but I've bounced pretty well again. Congrats to @AndreGreipel.
Here's @EiselBernhard getting his wounds dressed.... Poor man.Aw-duYWCIAA77B0.jpg
Plastic surgery on the team bus! 4 stitches, nothing serious. @aso thanks for the great medical support! Merci!Aw-XFKgCEAEjWhD.jpg
I am going to be a little sore tomorrow after that crash. I tried my best to roll but was getting smashed from behind by guys. I didnt loose
Much skin but i think my hip will be swollen tomorrow. Hope the other guys are ok. Show me a more dangerous sport then this?
So it seems UFC,Rodeo,Motorsport (IOM Moto+Gp/superbike/F1) and Boxing are more dangerous then cycling. Fair call, they are all mad.
:D Renšo je popio i zasluženo zajebavanje za ono "getting smashed from behind by guys" :D Od juče:
This is one of the most disappointing moments in my life. Broke my hip.
Link to comment

evo me! :Dsamo bih da kazem da je Sagan vanzemaljac. onako odrati dve etape, holly mother of god! :Hail: sada idu dosadnih par komada... ali dobro, valjda i to treba :)

Link to comment

Baš šteta, da smo makar jedan ljudski sprint videli sa njim u konkurenciji... Vilers je trebalo da mu bude poslednji čovek u vozu, i eno ga juče na podijumu, pre neki dan na četvrtom mestu... Kitel bi bio u super poziciji da dobije etapu.

Link to comment

ako nista bar vidis malo francuske :) a i ovi momci sa ES bas fino prate trku i meni nikako ni ove etape nisu dosadne. a takodje sta bi jadni sprinteri radili bez ovakvih etapa :)

Link to comment

Meni su i ovakve etape kul. Jedino sto bi volio da je i u prvoj nedelji bila neka koja bi mogla vise da utice na generalni plasman, ali svejedno, ovako opusteno uzivas u ljepotama Francuske... Mene vise brine da one planinske etape nece biti onoliko uzbudljive koliko se nadamo :(

Link to comment

ko zna, mozda to sto izostaju dva najbolja penjaca danasnjice bas pospesi™ uzbudljivost. tome se ja nadam. :)

Edited by Psihodelija
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...