Jump to content
IGNORED

WARNING - Topik za nepropuštanje retko prikazivanih filmova na tv


April

Recommended Posts

inace, vidim niko ne prijavljuje ni ovde ni na RIP topicu da su bile Papiceve Lisice juce na HRT-u sa Fabijanom Sovagovicem i Jagodom Kaloper... fantazija od filma.sledeceg petka u istom terminu (20:10) ima predstava Hamleta u selu Mrdusa Donja.

Link to comment

Veceras RTS1 00:30Princ tame(Prince of Darkness, John Carpenter, 1987.)U jednu napuštenu crkvu dolazi ekipa naučnika i studenata, kako bi istražila čudnu pojavu koja je otkrivena u podrumu.Tajna je hiljadama godina uspešno skrivana, a za to se posebno pobrinulo Bratstvo usnulih.Ali sada se misteriozno stvorenje budi. Naučnici nikako ne mogu da objasne šta se unutra nalazi, a sve upućuje na to da je došlo vreme da na svet opet dođe vrhunsko zlo- Princ tame.Oko crkve počinju da se dešavaju zastrašujuće stvari, a lokalne skitnice i klošari više nisu ni malo bezazleni... Razni insekti počinju naglo da se množe...

Link to comment

Izgleda da je u pitanju neki Karpenterov ciklus, veceras:piper.jpg"I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum."RTS1 00:47 "They Live" (John Carpenter, 1988)RTS2 21:55 "Balada triste de trompeta" (Álex de la Iglesia, 2010)PRVA 22:20 "History of Violence" (David Cronenberg, 2005)

Link to comment
RTS2 21:55 "Balada triste de trompeta" (Álex de la Iglesia, 2010)
Može mali info, kakav je taj film, zauzima mi puno mesta na hd, a ima neko solidno vreme trajanja pa se plašim da ne bi bilo čisto gubljenje vremena, vredi li šta da znam da mu posvetim?
Doktor Rej i djavoli na RTS2 za 50 min.
RTS uvek pred fest pušta filmove sa prethodnih festova, jedna od stvari za koju se mogu pohvaliti :)
Link to comment
Može mali info, kakav je taj film, zauzima mi puno mesta na hd, a ima neko solidno vreme trajanja pa se plašim da ne bi bilo čisto gubljenje vremena, vredi li šta da znam da mu posvetim?
Film je izvanredan, nemoj slučajno da propustiš. Crna komedija u punom zamahu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...