Jump to content
IGNORED

Djokovic - Nadal, finale RG 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 554
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • iDemo

    88

  • freakns

    48

  • dùda

    30

  • Max Morlock

    27

sifra "ambijetalna celina" ;)
Ako im se gradi tamo, nek' pozovu one ortake što su sekli drva u Šumicama da završe pos'o, kakav bre zakon! :D
Link to comment
Tolike godine putovanja po svetu i - nista!
it's not sportski :lol:obojica su pijani Edited by kojot
Link to comment

gospode dragi, hoce li neko ucutati tog kretena? jel on zaista ne kapira da se popisava po svom sinu, ili sta?!i koja je samo razlika izmedju njega i Novaka, to je neverovatno. sigurno je da je Novak naucio kako da se ponasa pred kamera i slicno, ali kada u sred finala GS opusteno priznas protivniku poen, to se ne radi s predumisljajem. TBoS je dokaz da iver nakada ipak padne daleko od klade

Link to comment
gospode dragi, hoce li neko ucutati tog kretena? jel on zaista ne kapira da se popisava po svom sinu, ili sta?!
novaka treba večeras i sutra pre meča izolovati i od srkija i od medija
..., ali kada u sred finala GS opusteno priznas protivniku poen, to se ne radi s predumisljajem.
čitam okolo kako ljudi pizde zbog tog poena, kao, to se ne radi, to niko živi osim njega ne bi uradio, šta tu izvodi fer plej kad mu nije vreme itdja koliko dugo gledam novaka, skapirala sam tačno kakav je lik. on je to uradio jer je naprosto takav, momenat nije bitan. on da to nije uradio, njemu bi to više naudilo, jer bi ga grizla savest i razmišljao bi nepotrebno o tom poenu. ovako, on ga je priznao i ostavio iza sebe. idemo dalje.
TBoS je dokaz da iver nakada ipak padne daleko od klade
pa ima on i mamu ;)
Link to comment

jedan komentar sa ES-ovog sajta...

Gary Roy · Birmingham UK I wish this comment could be liked by millions as it needs to be highlighted. The gesture in the second set when Djokovic conceded a point when the rules say it should have been replayed ( a Nole shot was called out when it was in fact in, although Rafa hit the next shot for a winner) was a bigger deal than winning four majors in a row or 7 FO's. It was a display of sportsmanship that every child in the world should be shown, it was brilliant and shows what an amazing man he is, I would not have conceded that point, and 99% of people I'm sure would not have done. I do want Rafa to win as he is my favourite player, but Djokovic is all class, a gentleman, and a better man than I'll ever be and a true inspiration. If only footballers could display such class instead of always trying to cheat the referee. Novak Djokovic - a champion in every sense of the word.
Link to comment
čitam okolo kako ljudi pizde zbog tog poena, kao, to se ne radi, to niko živi osim njega ne bi uradio, šta tu izvodi fer plej kad mu nije vreme itdja koliko dugo gledam novaka, skapirala sam tačno kakav je lik. on je to uradio jer je naprosto takav, momenat nije bitan. on da to nije uradio, njemu bi to više naudilo, jer bi ga grizla savest i razmišljao bi nepotrebno o tom poenu. ovako, on ga je priznao i ostavio iza sebe. idemo dalje.
pa to samo retard moze da napise... nije fair play samo kada ti pase, vec ili jesi takav lik ili nisi.
pa ima on i mamu ;)
onu sto se dere u Areni: "sta ne navijate, picka vam materina?!" :Da i zna se da su zemskinje nebitne prilikom prenosenja sportskog gena :P
Link to comment
pa ima on i mamu ;)
Onu mamu koja jebe mater publici zbog toga što nedovoljno navija za njenog sina na dejvis kupu u areni?evo frik intervenisao pre mene. Edited by pacey defender
Link to comment
čitam okolo kako ljudi pizde zbog tog poena, kao, to se ne radi, to niko živi osim njega ne bi uradio, šta tu izvodi fer plej kad mu nije vreme itd
Za mene je u tom trenutku Novak pobedio, sta god bilo danas.Srce mi je u stomaku.
Link to comment

a ja sutra na terenu... bolje im je da zavrsavaju!valjalo bi Boris da se javi, on je u Francusku, ima covek valjda bolje informacije :D

Link to comment
a ja sutra na terenu... bolje im je da zavrsavaju!valjalo bi Boris da se javi, on je u Francusku, ima covek valjda bolje informacije :D
Ja sam danas na terenu... i sutra... i prekosutra... <_< Ali sam nahvatala neki net i sad nista ne radim, posto me okupira pracenje kretanja oblaka http://www.earthcam.com/france/paris/ Deluje kao da pada po koja kap, nista strasno.
Link to comment

accuweather kaze da u 13h nece biti kise, ali od 14-15h kisa, i onda opet do uvece bez kise.steta sto sinoc nisu bar jos novakov servis odigrali jer bi ga najverovatnije uzeo u onom silnom naletu. onda bi rafa servirao na 1:3.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...