Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

izrucio u serpu konzervu leblebija, konzervu paradajza, naseckao luka i bluka, ubacio neku talijansku kobaju (zivahnu), ubcio lovor, biber, svez bosiok i origano, dodao malo vode i skrckao za manje od sata. uz to leba a potom cinija tresanja. ocu da puknem.

Link to comment

probaj revitadu jednom

 

 

 

laganica a bas ukusno

nikad nisam kuvao leblebije u rerni, bas cu da probam. sudeci po sastojcima mora biti ukusno. 

 

inace, provalio sam da je socivo milion puta ukusnije ako se obari, procedi pa onda mesa sa povrcem, lukom ili bilo cim drugim. sasvim drugacije jelo, mnogo bolji ukus.

Link to comment

Jesu te lablebije bile već malo obrađene ili skroz sirove

 

 

 

...shit has hit the fan...

barene, iz konzerve. ako ih kuvas onda se kuvaju posebno u slanoj vodi jedno 40 minuta, procede, baci se voda pa se koriste dalje. bar ja tako. 

Link to comment

Ti si zaređala sa tim kolenicama...

jebiga znash kako ja ogavno kuvam meso, ja sam vegetarijancheva gospoja, umem samo pilecu supu za djecu. a jede mi se, i junior voli, sad kad sam skapirala da umem neshto, ima to da cijepam do sudnjeg dana :cry:

Link to comment

jebiga znash kako ja ogavno kuvam meso, ja sam vegetarijancheva gospoja, umem samo pilecu supu za djecu. a jede mi se, i junior voli, sad kad sam skapirala da umem neshto, ima to da cijepam do sudnjeg dana :cry:

Samo jako!
Link to comment

Kako spremate to koleno?

Ja ga spremala samo u pasulju.

(a kao kreten volim da secnem i da jedem nekuvano, najebaću jednom u gastro smislu.)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...