Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Mislim da jos nije stigla. Video sam na yt da prave kojesta od nje al meni je ona jedino upotrebljiva za sirup. Bas sam pre neki dan zavrsio poslednju flasu od proslogodisnje ture pa cekam da naberem za novu.

 

edit: evo ti jedan

 

Edited by katamaran
Link to comment

stigla zova (bazga) na pijace? da li postoji neka smislenija upotreba u kujni od pravljenja sirupa sto svakako necu raditi...

 

 

mozes pohovati cvet ili posuti iseckan sa gornje strane amercikih palacinki..a mozda i obicnih?

malo je bolje kada se naseckaju pa ubace u smesu i prave kao ustipci ili ovo sa palacinkama jer te zelene drske i nisu nesto ukusne..

 

takodje moze to sve i sa cvetom bagrema....

 

 

samo ne znam kakav je sad posle kise jer je obicno najbolje brati bar dva dana razmaka od kise zbog polena..i paziti gde se bere jer se cvetovi ne peru,takodje zbog polena

Edited by ivy
Link to comment

Umesio leblebije, socivo, kukuruz, suncokret, luk, bluk, mrkvu, celer granje, ajvar, 2jaja i malo brasna. Sad cu napraviti snicle od te smese, malo ce boraviti u frizideru pa na tiganj. Prilog mladi krompirici i mlada mrkva iz rerne. Ne znam kakav sos da napravim. Mozda tzatziki...

Link to comment

stigla zova (bazga) na pijace? da li postoji neka smislenija upotreba u kujni od pravljenja sirupa sto svakako necu raditi...

moze se piti vrlo sladak chaj smlekom, vruc. u januaru ^_^

 

tu nema nishta da se radi -_-

 

dobro. mora da ima struje i vode :s_w:

Edited by gospa buba
Link to comment

Umesio leblebije, socivo, kukuruz, suncokret, luk, bluk, mrkvu, celer granje, ajvar, 2jaja i malo brasna. Sad cu napraviti snicle od te smese, malo ce boraviti u frizideru pa na tiganj. Prilog mladi krompirici i mlada mrkva iz rerne. Ne znam kakav sos da napravim. Mozda tzatziki...

Nemoj da se dvoumis, pljeske peces na ulju kao regularne, zar ne?Onda preko baci bilo koji barbikaKju sos, kao da si pekao meso

Link to comment

i kod mene gomila mahunarki -brzinski pomesala mexicku mesavinu i konzervu leblebija,malo paradiza,zacina i gotovo

 

sad cu dumrem

Link to comment

piletina i pecurke bačene na susamovo ulje i home-made ljutu mešavinu, da se sve proprži. nakon nekoliko minuta dodao sam kokosovo mleko i kari iz mlina i pustio da se krčka 5-7 minuta uz mešanje.

 

pirinač pored toga.

 

milina.

Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...