Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Neopravdano su napadali mlade, slobodoumne i neobuzdane ljude, tvrdeći da u komplet lepinju nikako ne može da ide kuvana boranija, šargarepa, 100% zeolit u pilulama i cipiripi :( konzerve :(

 

kakvi grozni snobovi...

Link to comment

Krompir moze oma ako je krupno secen, bataci se sporije peku od drugih delova piladi.

Zacin po volji, ja obicno stavljam so, dobru crvenu slatku papriku, razbacam okolo cele cenove belog luka i to je to.

Nemoj u hladnu rernu, zagrej ipak na 180 stepeni. 

Aha, zemlja, zagrej na 200 pa smanji na 180 kad stavis unutra.

Osim ako nikad nisi koristio te zemljane pa nemas poverenje u njih. Onda ipak teraj ladno.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

i otklopi 15min pred kraj da se zapece kozica

 

a zacini cim hoces..so,biber,beli luk,majcina dusica..

 

 

 

 

ja cu danas musaku od kiselog kupusa

Edited by ivy
Link to comment

Koristio sam al nisam bio nešto zadovoljan jer sam u ladnu metio. A tretirao sam ga pre prvog korišćenja potapanjem u vodu na 24h. To je kao protiv pucanja, e sad nisam siguran..

Edited by nisam ja
Link to comment

Koristio sam al nisam bio nešto zadovoljan jer sam u ladnu metio. A tretirao sam ga pre prvog korišćenja potapanjem u vodu na 24h. To je kao protiv pucanja, e sad nisam siguran..

 

Ako imaju ozbiljan seljacki pedigre, sigurno nece puci.

 

Najverovatnije nece.. Ako nisi sada siguran, napravi "toplu probu" sledeci put, to uvek radim sipanjem mesavine vode i kukuruznog brasna i zagrevanjem, to je dobro za zemlju a i pokaze da li je felericna.

 

Ja bih rizikovao, na osnovu iskustva, ali ne zelim da budem odgovoran ako provedes popodne gladan ribajuci rernu.

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...