Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Bolje da ga ja nakrpim nego gospa buba  :naughty:

pa ono jes :D

 

eh. popila se rakija iz vishanja u rakiji. mozda se josh vishnje negde vuku :cry:

 

taman za dete, bezalkoholno ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

Koja je fora sa tim španskim prasićima?

Moji uzeli za Božić, i super sve, trunke masnoće nema, sve krtina, ali nema ni ukusa (osim kožurice, ona je ila predivna).

Edited by svashtabezneshto
Link to comment

Ja sam ih samo zagledao ali nisam kupio niti probao.Ako se ne varam tezina im je 5 - 8 kg bar tako izgledaju,sto ce reci da su bili oko 10 kg zive vage.E sad kome se isplati da kolje prase ispod sise,drugo je pitanje.Meni su izgedali kao macici  :cry:

Link to comment

pa nemam :lol:  i nemam pojma kako ce ispasti...princip je spremiti rucak bez izlaska napolje

 

mogu da ti kazem sta planiram da radim i da javim kakvo je kad ispadne  :lol:

 

mislila sam da u serpi zapecem meso,imam dva bataka i krabataka, da dobije boju pa izvadim meso na to da ubacim crni luk,jedno dve glavice da deglaziraju serpu pa na to da ubacim isecen praziluk,tostiran i malo izdrobljen kumin od gore piletinu da nalijem malo vode i pokrijem serpu folijom posto nemam tazin pa da to ubacim u rernu na jedno sat vremena..naravno so,biber..

 

nemam pojma..

Edited by ivy
Link to comment

e super je ispalo...jedino sto ja imam taj 1 licni problem sa vodom i uvek je vise sipam,nikako ne mogu da se oslobodim straha od premalo vode..

 

2016_01_20_991.jpg

 

 

izvinte na groznoj slici

Edited by ivy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...