Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

jeste mnogo, to sam i ja pomislio, menjam plan.

inače, ostavljam duže, ali posle jezike kuvam i višak soli izađe na taj način, ali ovde se to neće desiti.

 

tako da će on večeras u rernu na 80 stepeni, kako sam zamislio, pa šta mu bude do jutra....

 

jedino mi se ne dopada ta kesa za pečenje, koristim je ponekad, ali ne volim da razmišljam o tome od čega je to napravljeno i šta ispušta po hrani, pogotovo za desetak sati u rerni. a opet, ako umotam u foliju, neće biti hermetički zatvoreno. hm....

Link to comment

Nemoj meni o kesi...

Sto se mene tice to ne postoji ;)

 

A sto se tice "hermetike" pa mozes ti da "pritegnes" i foliju da ga ona tobrano zatvori.Samo je pitanje koliko ces da jepresavijas i koliko folije da potrosis.I naravno kakva su termicka svojstva alu folije...

Link to comment

Kupila slane kore za tortu ( iste kao za rozen tortu ali slane), u Maksiju 170 dinara. Bolje od pečenja korica ili  tost hlebova.

Po 250 grama rendanog tvrdog sira, iseckanih kiselih krastavčiča, isečene šunke, isečene kuvane šargarepe, 400 g kisele pavlake.

img20151024181753.jpg

Edited by halloween
Link to comment

Banatjanine, sta je bilo sa jezikom?

 

pojela maca.

 

 

a ja skuvala i prozdrala burek sa spanacem i zalila ladnim jogurtom. nedeljni porodicni rucak u mojoj kuci. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...