Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

kari od svinjetine(plecka) i povrca sa kokosovim mlekom 

 

001_3.jpg

 

002_3.jpg

 

 

 

 

 

na mulje sam bacila po kasicicu semena slacice,korijandera,anisa,kumina i fenugrika i dva lista lovora dok nije pocelo da cvrci posle na to bacila svinjetinu seckanu na kockice da se zazuti sa svih strana kasnije dodala malo vode da se meso dinsta,malo kasnije dodala sargarepu i crvenu papriku,posle 10tak min ubacila patlidzan pa posle jos 10tak min karfiol i bundevu,nalila kokosovo mleko,zacinila so,biber,ljuta tucana paprika i ostavila da se jos malo krcka(mozda 10-15min) i na kraju mladi luk i blitvu,ugasila...mnoooggoooo doobrooooo

Link to comment

eksperimentisem sa tim nekim loncima/tazin nalik jelima

 

u ovaj sam stavila sargarepu,praziluk,papriku zutu i crvenu,1 paradjiz,piletinu(batak i karabatak),zacinila svim i svacim sad cekam rezultat

Link to comment

ne bih da ti solim pamet (mada sam tomu sklon :D), ali kad vec kazes da experimentises sa tazin lajk:

ne ide ti paradajz, izdominira previse. bolje limun plus komadici dehidriranog limuna, kajsije, ...

Link to comment

Rado bi pastu Amatriciana sa DVD kuvara al nikad ne znam na kom je disku  <_<  Secam se samo da su je smestili na neki skroz nebulozan disk. Naravno nema je ni na spisku na sajtu.

 

Mnogo dobar recept.

 

edit:

 

 

pasta amatriciana. vrhunski recept iz serijala DVD kuvar.

 

kud ne napisah koji je disk  :cry:

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...