Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Pa napravis tahini (levo) i ostavis ga 15h u frizideru, za to vreme lblb stoji u vodi 12h pa se kuva 3h to ti isto dodje 15h. Ma sve jasno ko bombonica, svaka cast ko je ilustrovao.

Link to comment

Pržio sam ribu (hoki) večeras, prvi put1 u životu. Nisam ništa spalio, čak ni obrve, a nije ostalo ni živo ni ugljenisano. U stvari, ispalo je baš odlično

 

1 - ne računam tu lososa, to je vodeno prase.

Link to comment

Pržio sam ribu (hoki) večeras, prvi put1 u životu. Nisam ništa spalio, čak ni obrve, a nije ostalo ni živo ni ugljenisano. U stvari, ispalo je baš odlično

 

1 - ne računam tu lososa, to je vodeno prase.

 

jel u dubokom ulju?

Link to comment

Ne, u malo ulja, na niskoj vatri. Uglavnom sa strane na kojoj je koža na filetu (tako mi je savetovano, i ispao je dobar savet).

Edited by Indy
Link to comment

skuvao sinoć potopljeni pasulj gradištanac sa dve šargarape, blukom, clukom, malo celera i kožurom od domaće slanine koja je samo pustila malo arome, pa je izvađena i bačena. na kraju zgusnuo na vojvođanski, brašnom umućenim u pavlaku. zapravo lagana bela pasulj čorbica, bez mesa.
za ovo vreme, vrh.

Link to comment

za dorucak pravila puding sa, sinoc potopljenim chia semenkama /2 kasikice/ + jednom kasikom ovsenim, jednom spreltinim mekinjama i jednom kasikom kokosvog brasna u sojino mleko. jutros dodala agavin sirup, borovnice i kupine...savseno, a kombinacije koje se mogu napraviti su bezbrojne. a kad sve to spakujem u teglu, savrseno je i za poneti na posao...

za rucak pravila flafikinu merdžimek corbicu od sociva i tikvice po receptu adamove bake. plus tarator salata sa kozijim kiselim mlekom i kozijim sirom i na kraju lubenica bez kostica koju sam jutros kupila u maksiju, istranzirala na kockice i ohladila...

Link to comment

Ne, u malo ulja, na niskoj vatri. Uglavnom sa strane na kojoj je koža na filetu (tako mi je savetovano, i ispao je dobar savet).

 

za tu kombinaciju ti je najbolja škarpina, premažeš teflon maslinovim i nabaciš je da se peče, simulacija roštilja

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...