Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Ovo sve ako smo svi poludeli i stvarno verujemo boskiću da ide tamo... Loži nas ko ...pa taj roštilj na koji će da stavi tu pastrmku iz maxija...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Ovo sve ako smo svi poludeli i stvarno verujemo boskiću da ide tamo... Loži nas ko ...pa taj roštilj na koji će da stavi tu pastrmku iz maxija...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

 

ako ne ode on, mozda saveti posluze drugome.

Link to comment

pa boskić nije prirode video u zivotu..bolje da ponese to sve što je planirao jer bi u protivnom umro od gladi..osim ako tamo ima neki maxi

Link to comment

ma kod kineza ćeš verovatno naći za istu cenu i avan sa tučkom...

 

ili ne znam, nisam nikad koristio drveni, možda bi ti i takav radio poso?

Kupio sam pre neki dan drveni, ali nisam jos stigao da probam. Smor je sto granitni i slicni mogu lako da puknu. Vec neki vreme nemam, jer je pukla drska. Zapravo sam hteo metalni, ali oni su obicno masivni, nemam toliko mesta. Ima na pocetku kneza, gde je bila rk beograd, pa su sad neke satro zanatlije. 1000 dinara, deluje drvo relativno masivno i glatko iznutra. Kako radi moram jos da vidim.

 

Edit: tek sad vidim o cemu se radi :). 1000 je ionako vise nego sto sam hteo, ali je delovao ok i mrzelo me vise da trazim.

Edited by Venom
Link to comment

To je i meni palo na pamet. Klinac se igrao s belim lukom, bas cu da proverim da li se jos oseca.

 

Inace darling, rece mi zena da ti je burek u mojoj izvedbi bolji od ovog iz pekare. Doduse nije bila neka konkurencija, ali svejedno.

Link to comment

prokletstvo, sad kad si ga pomenuo, opet moram da ga pravim :D

 

fala. sirite dalje ideju. :)

 

ja sam napravila sladoled od kafe, adaptirala sam najdzelin recept + sama sam napravila kondenzovano mleko.

veoma je ukusno, koristila sam malo malecno secera, bas me zanima kako ce se zalediti. ako bude valjalo, obznanicu uputstvo. 

Link to comment

ja sam napravio sladoled od kafe banane, adaptirao sam najdzelin recept + sam sam napravio kondenzovano mleko

I to funkcioniše besprekorno. Kremast, gladak, milina...

Link to comment

Cista banana verovatno. Pravio sam sad kod mojih cesto posto imaju dobar mikser za to. Mora samo brzo da se jede :D.

 

Nego kako se beru cvetovi bundeve, tj. koji, koje velicine itsl?

Link to comment

jel' ga nema vise u veru? /kondenzoovanog mleka/ ja planirala za neko druzenje da pravim sladoledd i sa tim, cak nameravala drugaricu da posaljem da mi ga tamo pazari, ali ako ga nema, da se ne cima dzabe po ovoj vrucini...

Link to comment

mislila sam da idem tamo, al sam se neprijatno iznenadila kad sam videla koliko secera ima u kondenzovanom. pa sam po ovom receptu napravila svoje. odlicno je. cak sam smanjila secer na 50 grama :)

 

meni se stvrdnulo u frizideru pa sam ga razredila s jos malo vrele vode. 

 

 

@ skajhajatrist  koji si alko koristio uz bananu? 

Edited by darling
Link to comment

.

 

Nego kako se beru cvetovi bundeve, tj. koji, koje velicine itsl?

 

pa zavisi..da budu onako srednje velicine :D

misim da nisu bas bas skroz rascopani..mogu da budu srednje rascopani pa da se zalepi to sa tempurom..a neki imaju i bebe tikvice na sebi pa su lepe velicine,taman a neki budu odmah preveliki..nemam pojma od cega to zavisi...ali ugl da nisu bas,bas rascvetani i onako bas zuti i veliki

Link to comment

hvala darling, verovatno cu ga i ja onda tako praviti /mada, ja ga svakako necu jesti, a gosti bi mogli i tako sladak da pojedu, ali zaista, nije nikakva mudrolija da se napravi/ :-)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...