Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

6321be25001b773d490f61c05aaa3c51.jpg

 

evo i preseka

sta znam, moze to i bolje, cini mi se. trebalo je da ga pecem jos 5 minuta svakako, ali videcemo kakav ce biti sutra. ovo je bila kombinacija belog i integralnog brasna, sledeci put probam sa razanim...

Link to comment

evo ja nova torta :)

nemam preterano mnogo iskustva u kuvanju, ali volim da se petljam po kuhinji i isprobavam nove ukuse i recepte :)

danas sam bio zaludan i gledao sta da spravim, pa sam naisao na ovo (upravo se krcka, privodi kraju)

http://www.becook.com/sr/recept/slatko-slana-svinjetina.htm

uz to sam spremio pirinac, malo jaci po ukusu.. sa dodatkom zacina C (jbg, mnogo volim taj zacin) i karijem.. normalno sve kuvano na kraju to dodao

nisam do sada zalazio na ovaj deo foruma, ali cu poceti da vas pratim, skupljam znanje i ponekad iskucam nesto :)

Link to comment

Pizza  from scratch sa nekim mikserom. Prosli put mi je imala nikad savrseniju koricu al mi testo nije lepo naraslo.Valjda sam provalio gde sam gresio sa kvascem...

Link to comment

drugari, treba mi pomoc hitno.pravim gulas i kupio sam susenu bukovacu. kako se to obradjuje? jel se smao ubaci u nekom trenutku ili se prvo stavi u vodi sa strane pa se onda ubaci? i koliko dugo se krcakju kad se ubace?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...