Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Meni je bilo grozno. Bio je doduse jos malo zelen, ali ukus je bio kao da jedem pecenu bundevu ili tako nesto.

 

ovde je veći problem to što je tebi pečena bundeva grozna :p

Link to comment

Pečem bolonjeze picu!

Ostalo mi od juče fantastičnog bolonjeze sosa. To na testo, a preko, ovčji sir, parmezan, ultratanko sečeni crveni luk.

Link to comment

Napravio humus po Šlomijevom fazonu (osim dodavanja bluka i malo sveže mlevenog kumina). Isti kurac što se tiče teksture, biće da je ipak do gedžeta.

 

mislis nisi ga umutio na kremasto? to je i moj zakljucak, mora zajebana masina sa mnogo vati snage.

Link to comment

Da da, sve kako kaže. Naravno, nisam detaljno čistio od ljuski (ne verujem ni da je on to radio, drkanje je), samo ono što sam video da je otpalo i još pomalo.

 

Do jaja je humus, ali nema teorije da se postigne ona glatkoća. Ko ga jebe.

Edited by ljakse
Link to comment

meni je ispalo bolje nego uobicajeno ali ne kompletno kao njegov humus. meni je otisao u flafi stranu, sto mi se zapravo na kraju i dopalo, vazduzastiji je, kao da sam ga napravio u onom pako dzetu.

Link to comment

Inače, ovih nedelja sam eksperimentisao sa dva druga tahinija (uglavnom pošto me je mrzelo da se probijam kroz šut i mašine do Vera u V. Stepe). Uzeo onaj makedonski sa Kalaharijem dole i uljem preko, i onda onaj Bioland. Realno se slabo primeti razlika u humusu, izvali se tek kad jedeš sam tahini. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...