Jump to content

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

sad znam sta je tvoj dirty mind video :D

iju! prostakuso :D
a i tvoj :Dmeni neki dolazili na veceru pa sam morala da nastavim s kuvanjem. posle nepristojnih sa slike, gambora, lososa i pizdarija za predjelo koje zahtevaju angazovanost koja ukida opciju slikanja, kad su vec svi bili siti, pekla sam ovo:2abi.jpgplus za goste neslatkojedce brzinski desert: zdrobljena kriolo kakao zrna. veri najs, svima preporucujem. 88qq.jpg Edited by cmrlj
Link to comment

Ljudi, izvinjavam se što upadam jer ovo što ću da pitam nema veze sa temom koja je prometna pa ću dobiti brz odgovor, nadam se. :)Elem, pošto je zima i dosadno je, pravo je vreme da krenem da se zanimam sa kuhanjem, pomalo. Želim da pazarim neki komplet posuđa u te namene. Pare manje više, ali ne bih da kupim neko sranje, tj to bi prvo da izbegnem. Nalazim neke povoljne stvari na KP, tipa:https://www.kupujemprodajem.com/Royalty-SWISS-12delni-Komplet-Posudja-9122608-oglas.htm?filter_id=7193Valja li to čemu, može li da utiče na kvalitet skuvanog, dao bi i više para ako mi neko kaže šta je prava stvar da nije sad ne znam kakav luksuz, ali da radi posao. Tnx!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...