Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Ja bogami jedva našla zelenu šilju kod mene na pijaci. Imam desetak i nekoliko ljutih. Je l da da mi je bolje na ringli i foliji da ih pečem nego u rerni? Za salatu.Spremte se, spremte, komšijeee!!!

Link to comment
Ja bogami jedva našla zelenu šilju kod mene na pijaci. Imam desetak i nekoliko ljutih.Je l da da mi je bolje na ringli i foliji da ih pečem nego u rerni? Za salatu.Spremte se, spremte, komšijeee!!!
spremi se TI da ne izluftiras stan nikada
Link to comment

Nasao neku izgubljenu kesu mesavine za chili iz USA pa napravio ovaj po Gordonovom receptuhttp://www.channel4.com/4food/recipes/chefs/gordon-ramsay/chilli-con-carne-recipeDodao malo djumbira i cubra i naravno dva cepa ovog otrova mega_death_sauce.pngIspalo taman kako treba. Jestivo ljuto za usta a greje stomak satima posle :)

Link to comment

Jagnjeci bubreznjak, 2 dana mariniran u harisi, nani i maslinovom ulju.Patlidzan, crveni i beli luk, paradajz, peceni u mesavini maslinovog ulja, koncentrata paradajza, aceta balzamika, demerara secera, celer lista, persuna i crnog bibera.krupni krompiri, peceni u foliji, na njih ce kajmak.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
najbolje na ringli bez folije, ionako ce folija odmah da se pocepa :D
Mislim da sam pokvarila ringlu. :)Sad sam naručila nov šporetić, ovaj se non stop kvari.
spremi se TI da ne izluftiras stan nikada
Ja sam željna ovog mirisa! :D
Link to comment

šta je bubrežnjak? iznadbubrežno meso?znam za "bubreg u loju", nadam se da nije to...krompir se slaže sa kajmakom, kao plavi paradajz sa patliđanom, ergo, braćasuper ideja za đeket potejto, mersi

Link to comment
šta je bubrežnjak? iznadbubrežno meso?znam za "bubreg u loju", nadam se da nije to...krompir se slaže sa kajmakom, kao plavi paradajz sa patliđanom, ergo, braćasuper ideja za đeket potejto, mersi
to je rebarni deo blizu bubrega, ja bas volim da ga pecem.
Link to comment

Pošto nemam ringle, a juče kupila mnogo lep kukuruz koji će da ostari do srede, ja sam podigla rešetku do ispod grejača u rerni i sad čekam da se rerna zagreje pa ću da ih pečem u rerni. Nadam se da neće bit' fijasko.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...