Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Juče sam zaboravio da napišem da se sušene i odimljene jalapeňo čili papričice zovu Chipotle. Onaj svetliji je Chipotle Meco, a kraći i tamniji je Chipotle Mora. Sveži jalapeňosi se poprilično razlikuju od ovih dimljenih.

Edited by rezwalker
Link to comment
Ima jedna horeca firma koja ih prodaje valjda u kantama od 5 kila, ali fizicka lica ne mogu da kupe :(
Daj kontakt pa da izmuljamo nesto. Ima firmi onoliko, kontam da ne traze bas da je restoran u pitanju vec moze svako pravno lice.
Link to comment
Adresa je spices.rsIma svasta nesto, a sad sam video, japapeno je u kantama od 3 kile
A to su ovi kod mene u bloku, jednom video odskrinuta vrata reko da svratim da pitam za ono tecno dimljenje ali me mrzelo...
Link to comment

Ljudi ajde ovako, zvacu ih sutra da pitam da li mogu da posalju cenovnik, ima tu jos kul stvari, Kad to vidimo, mozemo se organizovati

Link to comment

Ajde vaso ti kad to srocis delovaces ozbiljno.Meni je to sto metara pa ako se tu preuzima mogu ja..mada je cesto zatvoreno

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
Ljudi ajde ovako, zvacu ih sutra da pitam da li mogu da posalju cenovnik, ima tu jos kul stvari, Kad to vidimo, mozemo se organizovati
Dogovoreno. Kontam da imaju nesto u elektronskoj formi pa da napravimo lepo porudzbinu i onda sve to fino razdelimo :)
Link to comment

Skuvao pasulj da se raspadne, umiksao sa belim lukom, sitno seckanim persunom, sargarepom i korenom persuna koji su se kuvali sa pasuljem, belim lukom, slatkom alevom i maslinovim uljem, i ostavio da se hladi.Ispekao crvene paprike punjene mesavinom ovcjeg sira, fete i pavlake.

Link to comment

juce skuvao brutalni veggie vindaloo. sad cu da improvizujem chicken tikka u tiganju pa cu da spojim. mada me ubi livpro od kineza danas, djana jebi se.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...