Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Svinjski file punjen slaninom, kulenom, čačkavaljem, pavlakom, majčinom dušicom...to mu dodje kao neka iz karadjordjevog varijeteta, podvrsta: lagana letnja večera

Link to comment

(pavinistenormalni!)uglavnom, naucilo u cudnimzemljamameksikama:paradjaz-corbica*, dobrano zaljucena cilijevim paprikama, naseckano desetak listica korijandra, pola avokada nastruganog kasikicom ukrupno, namesto testenine - nachos, bosiljak, par kapi limete i pivo, mnogo piva.hu5y.jpg___________*moze iz kesice, nemamosestacuditi' - cenice svaka zaposlena majka i domacica.

Link to comment

@bujodragma znam da je zezanje, pa tako i ja:)@makaroneeje l pivo ide u supu ili u telo bez posrednika?ovo sa borovnicama se uzeliralo, izgleda ko puding, ima ukus glorifajd banane, idealno za one sto hoce deci da uvale zdravo.

Link to comment

Uzeo praznu teglicu pa redom naredjao slojeve pesto-domaci mladi i blagi koziji sir-zelene masline secene na 1/4-suseni paradajz.I tako 4-5 puta. Negde oko pola i pri kraju sunuo i malo onog deleze zacina za fetu a na samom kraju i malo maslinovog ulja da mu da aromu. Izmuckao to lepo, stavio u frizider do sutra a cim ustanem odoh do Biblosa po onaj njihov hleb na koji cu da sunem sadrzaj tegle. Tipujem da moze da stoji bar jedno 10 dana ako kojim slucajem toliko pozivi.1157718_10153152405955171_1202736072_n.jpg

Link to comment

džem od kupina i belih šljivapošto mi je bilo malo kupina,nabrali na Fruškoj samo pola kantice razmišljam šta,šta i vidim stabla bele šljive,rodila sve se savila i slomila pa u povratku naberem i njih,kontam ona je blage arome a treba mi za količinu..i tako je i bilo,kupina nadjačala ukus a bela šljiva količinu tako da je ispalo sasvim ok :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...