Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

poprilicno ljuci od tabaska. nije jeftin, oko 350 je flasica ali jednom se zivi, jednom se mre. ima u Merkatoru u Beogradjanki

Link to comment
u rernu, pokriveno folijom, sat i po na 130 stepeni, onda se otvori i jos pola sata na 220 da se zapece
Awesome.Ja imam u kući mehiko neku mešavinu koja jebe keve (mada meni kad prinesem nosu smrdi na znojave muškarce), piri piri kao esenciju ljutine, imam kečap, imam i to pizza ulje sa čilijima unutra, limete, vuster i smedji šećer. Sve ću ko Vasudeva sutra da pristavim. :D
Link to comment

Znaci ja to nema sanse da nadjem ovde. Oce neko da mi kupi tu i posalje pa cu ja da uplatim pare na racun?Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment

Jaja na oko. Uvek mi puknu zumanca bas onda kad zelim da umacem pa pazim da ostanu cela. :(

Edited by Verterdegete
Link to comment

mislim da me retko koja stvar iznervira kao ta kada pukne zumance. onda popizdim i napravim umuceno.probaj peci jedno po jedno.

Link to comment
Jaja na oko. Uvek mi puknu zumanca bas onda kad zelim da umacem pa pazim da ostanu cela. :(
Ja sad napravio naoko jaja cudim se sam da su ostala cela...BTW gledao na TV kako se prave posirana jaja ...koja je to ukusnost pa mora toliko da se pazi?
Link to comment

Samo da se zahvalim. Oni bataci i povrće su mi ispali baš yummy. Danas ću isto to sa chicken breast.Malo mi krivo jer će mi to biti treći dan za redom da jedem meso, a bila sam došla na 5 bezmesnih dana nedeljno. Nema veze, lako mi je da se vratim. Leti je veggie menu svuda oko nas.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...