Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

dakle nisam normalna koliko sam se istripovala pored šporeta i koliko ringli i operacija vršim..to nikad pri zdravoj svesti ne bih ali pms je iz pakla pa se sada tako i osećam..evo već sat i po pored ringle +rerna :budala:elem musaka od grilovanog patlidžana i grilovane tikvice sa karamelizovanim lukom,malo prodinstanom paprikom i zaliveno jajetom,pavlakom i mlekom..i to je sve još u rerni u kojoj se,pored svega, nešto puši a ne vidim šta :isuse:

Link to comment
ladan bife kao i narednih dana verovatno.
ovo je već jasno a ne vidi mu se kraj..eventualno neka jaja će biti najviše do šporeta..odoh sad da probam šta je pakao izrodio..
Link to comment

Kako pravim slatkise, Dzoni Rackovic mi nije ravan!Zajebo sam sve sto sam mogao, nadam se samo da ce se stegnuti u nesto ukusno.

Link to comment

upravo to :lolol: ne pravim za svetu Paraskevu, sto bi rekla moja pokojna babazato sam potopio krilca u pakao (sos od habanero paprika, i jos sam iseckao sitno domace ljute, sipao ulje od cilija, stavio hajncov kecap, sok od limeta, vuster, smedji secer) i sutra ce to da se cepa uz pivkana

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Forma je precenjena.Btw, video sam te danas kako ponosno koračaš preko puta skca. Dobro ti stoje martinke na ovu vrućinu.

Link to comment

Odmaram od alkohola ove nedelje (do sutra verovatno, idem na neki cert a to nije okej kad si žedan), plus si već odmakao kad sam se okrenuo i ustanovio da si to ti.

Link to comment

,

upravo to :lolol: ne pravim za svetu Paraskevu, sto bi rekla moja pokojna babazato sam potopio krilca u pakao (sos od habanero paprika, i jos sam iseckao sitno domace ljute, sipao ulje od cilija, stavio hajncov kecap, sok od limeta, vuster, smedji secer) i sutra ce to da se cepa uz pivkana
I kako posle kad odstoji jedan dan? U rernu ili na tiganj?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...