Jump to content
IGNORED

MYH3E KOH3A


Recommended Posts

  • 9 months later...

Beogradska opština Zemun i njena Turistička organizacija 2. jula tradicionalno otvaraju kupališnu sezonu na plaži Lido, koja će građanima biti na raspolaganju svakoga dana od 9 do 19 časova, sve do 1. septembra 2022. godine, saopšteno je iz opštinske uprave.

 

Iz zemunske opštine su istakli da su, u saradnji sa nadležnim institucijama, obezbeđeni svi uslovi za prijatan boravak na „zemunskom moru“, uređena je plaža i tereni za sportove na pesku, pijaća voda i tuševi.

 

https://nova.rs/vesti/drustvo/otvaranje-kupalisne-sezone-na-lidu-2-jula/

 

Ne sećam se da je ikad bilo pijaće vode na lidu, su to neke novotarije ?

Link to comment
2 hours ago, Delija67 said:

imaju neke cesme na Lidu na bar dva mesta. Sad da li je voda za pice ili tehnicka to ne znam. Mislim da sam je pio i da mi nije bilo nista.

u beogradu ne postoji tehnička voda kao takva, sva voda koja cirkuliše vodovodnom mrežom je za piće

  • +1 1
Link to comment

Pa upravo mislim da nema vodovoda sprovedenog do Lida, dakle ako je Delija pio sa česme, jedino ako je vojska sprovela to nekako sa pontonskim mostom, ne pada mi ništa drugo na pamet...godinama teglimo gomilu vode kad se pravi roštilj, da postoji redovna voda neko bi već primetio. Sad kad postave most ja uglavnom izbegavam da idem pošto bude gužva pa moguće da vojska to radi a da ja nisam u toku.

Link to comment
1 hour ago, igoraki said:

Pa upravo mislim da nema vodovoda sprovedenog do Lida, dakle ako je Delija pio sa česme, jedino ako je vojska sprovela to nekako sa pontonskim mostom, ne pada mi ništa drugo na pamet...godinama teglimo gomilu vode kad se pravi roštilj, da postoji redovna voda neko bi već primetio. Sad kad postave most ja uglavnom izbegavam da idem pošto bude gužva pa moguće da vojska to radi a da ja nisam u toku.

 

Uvek je bilo pijace vode na Lidu bar u davna vremena kada sam ja isao tamo.

Link to comment
  • 4 months later...

Au, ovaj Šapić nije normalan, godinu dana, to je 9 krugova pakla u najavi...

 

Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić, najavio je danas da će na proleće sledeće godine početi velika rekonstrukcija Glavne ulice u Zemunu i da će radovi trajati nešto manje od jedne godine.

 

https://www.b92.net/lokal/beograd/servisne-informacije-najavljeno-glavna-ulica-u-zemunu-uskoro-krece-sa-obnovom-2237021

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...