Jump to content
IGNORED

Najgora navlakusa


Аврам Гојић

Recommended Posts

uvek kad se vraćam iz grčke svratim u istu samišku u đevđeliji na izlazu iz grada na putu za mrzence

da pokupujem džabalesku razne stvari koje volim a koje su mnogo skuplje u srbiji, prvi pik budu eva sardine gde je ona sa maslinovim uljem tipa 1.15e. e poslednji put se setih da potražim gavrilović mesni doručak koji je banatjanin pominjao, baksuz uzeo 2 konzerve koje je pojeo za prve dve večeri po povratku. ovde nađoh samo mesni narezak koji ima manju količinu mesa ali zapravo skroz isti ukus tako da sam sada na putu brzinskog povratka kilograma koje sam mukotrpno izgubio arbajtujući po placu, od riljanja bašte do farbanja pergole. sad zaobilazim radnju silbo u kojoj kupujem.

Link to comment
  • 2 weeks later...

prvi par pojedeš tako što staviš čokoladu na čokoladu, a drugi keks na keks. i tako redom dok ima.

  • Wub 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)
3 minutes ago, mammy two shoes said:

prvi par pojedeš tako što staviš čokoladu na čokoladu, a drugi keks na keks. i tako redom dok ima.

 

Celi su preliveni čokoladom. Dakle, spojiš 3 odjednom i raj!

 

3 minutes ago, Milošica said:

Uz vinjak

 

Mali si ti za to, za tebe sok od breskve. :sleep:

Edited by Klara
Link to comment
Just now, Klara said:

Mali si ti za to, za tebe sok od breskve. :sleep:

I za to sam mali

Link to comment

Sprža od nekih Grbovića iz Sjenice, imaju štand u mlečnoj hali pijace u Bloku 44.

 

Davim se u njoj kad je dohvatim, sa lebom ili bez, otvaram frižider samo da čapnem zalogaj, ide mi voda na usta dok ovo pišem... 

Imaju vrhunski sjenički sir, stari kajmak isto divan, ali ovo zlo od sprže... :piggy:

Link to comment

Imaju li neki natpis, kako ih naci ... ili samo da vicem eeewj Grbovići :) 

  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, Lezilebovich said:

Imaju li neki natpis, kako ih naci ... ili samo da vicem eeewj Grbovići :) 

 

Razvukli su natpis preko tezge, velikim slovima na kanapu : Grbović - Sjenica, ne možeš da ne vidiš. U mlečnoj hali pokraj zida kontra vrata, u desnoj polovini

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...