Jump to content
IGNORED

Roland Garros P-b-P


Ros

Recommended Posts

Ako si na mene mislio, pošto nisam siguran da mene pitaš, Ani su se neke stvari desile prerano, možda čak uz druge okolnosti se ne bi ni desile, ali iz ove perspektive bolje nego da je kao Dinara ušla u neke serije raspada u finalima i ostala u sećanju kao neka Kurnjikova 2. S obzirom da je perfekcionista, iz njenog ugla gledanja, verovatno misli da zaslužuje više, mada nisam siguran koliko je to realno u nekom smislu osvajanja trofeja. Top 10 igračica, da, šampionka koja samo treba da udje u štos i sredi nerve, ne.Njen H2H sa Enan, Kim, Serenom i Venus sve govori, tako da to je negde to. Mislim, njeno je da se trudi i približi nekom maksimumu, nije neverovatno da na nekom turniru uz par iznenadjenja i laganiji žreb, osvoji ponešto.Ako Simon i Vavrinka odu u peti set, neko (Novak ili Azarenka) će da predje na centralni teren.

Link to comment
  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    146

  • iDemo

    89

  • Time Crisis

    53

  • burekdzija

    52

Samo treba naci nekog ko bi to odradio, ne zbog sebe, nego zbog boljitka srpskog tenisa.
ajde ja cu jebemu... kada se Tadic moze zrtvovati za srpski narod, mogu se i ja zrtvovati za srpski tenis.
Link to comment
ajde ja cu jebemu... kada se Tadic moze zrtvovati za srpski narod, mogu se i ja zrtvovati za srpski tenis.
Al ti je žrtva :s_d:
Link to comment
ajde ja cu jebemu... kada se Tadic moze zrtvovati za srpski narod, mogu se i ja zrtvovati za srpski tenis.
2582xsp.jpg
dobija Simon u 4...
Što se mene tiče, mogu oni i da nastave do sutra, al na nekom drugom terenu. Gleda mi se Novak bar jednom direktno ove nedelje. Edited by Garnirung
Link to comment
Što se mene tiče, mogu oni i da nastave do sutra, al na nekom drugom terenu. Gleda mi se Novak bar jednom direktno ove nedelje.
a ti si znaci jedan od onih sto ne gleda tennis za vreme radnog vremena pa nas neradnike bacaju na los glas?! angry.gif
Link to comment

Stiso kapitalizam :( Eto, uzede Stane i drugi. SranjeNego, gledam ove ženske rezultate, kao da je prvo kolo, jedino su Ana i Sara odigrale tesno, ovo ostalo sve lagana dranja.

Link to comment

Stan the Man :Hail: Mogao bi i Congu da odradi kad je već krenuo da se čisti žreb :D ne da je Conga specijalno opasniji od njega na šljaci, al Stane je Stane.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...