Jump to content
IGNORED

Roland Garros P-b-P


Ros

Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    146

  • iDemo

    89

  • Time Crisis

    53

  • burekdzija

    52

ja da sam Garnirung, pisao bih protestno pismo Tadicu(on je dobar sa Djokovicima... dobro, bio je sa dedom, ali kapiram da je i sa strikom OK). taman docekam da gledam NJoleta, a on za sat vremena otalja. sramota! a Arkadiji ban, oma, jeli :D

Link to comment

Ma pusti, vidiš da čovek briga velike brige. Praščić hoće sado-mazo, a Tadi se stiso ko Ančiedit: nek me zajebe ovako do GSa, ako ga nije sramota :P

Edited by Garnirung
Link to comment

nego, treba li opet da roknemo neku slicicu da se pregorela pojavi? evo sada i duda nestala. a nema ni Lynn, i ona je bila redovna na GSovima... definitivno fale slike golih ili skoro golih teniserki!

Link to comment

evo me, opet posle fotke, da ne verujes :lol::unsure: novak sabija i nadam se da ce da nastavifeki je sve gori i gori, ocekujem da berdih prihevta ono sto ostaneana...pa vi bre momci ne vidite dalje od suknjice, sta gledate vi... :isuse: devojka igra razbijacki tenis bez trunke mozga, i nikad se nece vratiti mark my words (ovo sam rekla dan posto je osvojila slem, da ce da krene sunovrat i da bude srecna sa tim slemom preko polumrtve safine i boranije) na mesto koje ona misli da zasluzuje pre svega jer nema taj kvalitet. nije tu samo glava, njena taktika je prilicno jednostavna udri dok ti se ruka ne raspadne. I to je dovoljno u raspalom wta da budes u rop 40. njoj je ta taktika i kad je protivnica na sredini osnovne linije i kad joj je protivnica u wc-u. ona bre u zivotu nije plasirala loptu. jednostavno mora da zabije. lepo je rekla i sama, lake sanse je ispromasivala u mrezu i aut. zasto? zato sto ako ne udari kao musko, ne racuna se izgleda:unsure: lep je za oci njen tenis kad ima dan da joj svaka lopta ulazi. ali kad god je bilo povuci potegni, promeni taktiku, prlagodi se uslovima, situaciji i sl, neko bi je isprangijao.ej, erani?plus skalpovi protiv najboljih igracica ove igre su joj nepostojeci. ocekujete previse.opravdanja tipa rano joj se desilo da uzme slem i postane prva su zaista nezni s vase strane :P najveci headcase u zenskom tenisu vec duze vreme.ma kakva jelena, ona je blam za profesiju u stanju u kojem se sada nalazi.

Link to comment

nije neophodno. a i realno, njena zrtva u tom slucaju bi bila mnogostruko vecadovoljno je da ona zrtvuje svoju sujetu. gro neuspeha ima zbog toga sto mentalno ne prihvata svoje limite. zbog sudara zelja i mogucnosti ona ima najveci problem.

Edited by Afterburner
Link to comment
evo me, opet posle fotke, da ne verujes :lol::unsure: novak sabija i nadam se da ce da nastavifeki je sve gori i gori, ocekujem da berdih prihevta ono sto ostaneana...pa vi bre momci ne vidite dalje od suknjice, sta gledate vi... :isuse: devojka igra razbijacki tenis bez trunke mozga, i nikad se nece vratiti mark my words (ovo sam rekla dan posto je osvojila slem, da ce da krene sunovrat i da bude srecna sa tim slemom preko polumrtve safine i boranije) na mesto koje ona misli da zasluzuje pre svega jer nema taj kvalitet. nije tu samo glava, njena taktika je prilicno jednostavna udri dok ti se ruka ne raspadne. I to je dovoljno u raspalom wta da budes u rop 40. njoj je ta taktika i kad je protivnica na sredini osnovne linije i kad joj je protivnica u wc-u. ona bre u zivotu nije plasirala loptu. jednostavno mora da zabije. lepo je rekla i sama, lake sanse je ispromasivala u mrezu i aut. zasto? zato sto ako ne udari kao musko, ne racuna se izgleda:unsure: lep je za oci njen tenis kad ima dan da joj svaka lopta ulazi. ali kad god je bilo povuci potegni, promeni taktiku, prlagodi se uslovima, situaciji i sl, neko bi je isprangijao.ej, erani?plus skalpovi protiv najboljih igracica ove igre su joj nepostojeci. ocekujete previse.opravdanja tipa rano joj se desilo da uzme slem i postane prva su zaista nezni s vase strane :P najveci headcase u zenskom tenisu vec duze vreme.ma kakva jelena, ona je blam za profesiju u stanju u kojem se sada nalazi.
uh što si ti stroga prema palčici :D- pošto pravilno procenjuješ potencijal igračica ima li ak-47 (krunićka) šanse da bude top 16 igračica i pored fizičkih limita, ona je u fed kupu imho pokazala da ima hladnu glavu i pozitivni mentalitet kada se meč lomi...
Link to comment

da je neko u njenoj okolini bio strog, umesto sto joj povladjuju i zalivaju te pecurke koje ona jede, izvadila bi se odavno iz kanalanema kruniceva nikakve sansesuvise veliki limiti

Edited by Afterburner
Link to comment
Ja sam zajebao, onom okačenom uplakanom Karolinicom, kad si odlučio da je izdaš spaseš srpski tenis.Ponizno ispravljam2cpfepv.jpg
i pogle ko je sledeci postovo?kazem ti ja brate, ove zenturace gore od nas!
ana...pa vi bre momci ne vidite dalje od suknjice, sta gledate vi... :isuse: devojka igra razbijacki tenis bez trunke mozga, i nikad se nece vratiti mark my words (ovo sam rekla dan posto je osvojila slem, da ce da krene sunovrat i da bude srecna sa tim slemom preko polumrtve safine i boranije) na mesto koje ona misli da zasluzuje pre svega jer nema taj kvalitet. nije tu samo glava, njena taktika je prilicno jednostavna udri dok ti se ruka ne raspadne. I to je dovoljno u raspalom wta da budes u rop 40. njoj je ta taktika i kad je protivnica na sredini osnovne linije i kad joj je protivnica u wc-u. ona bre u zivotu nije plasirala loptu. jednostavno mora da zabije. lepo je rekla i sama, lake sanse je ispromasivala u mrezu i aut. zasto? zato sto ako ne udari kao musko, ne racuna se izgleda:unsure: lep je za oci njen tenis kad ima dan da joj svaka lopta ulazi. ali kad god je bilo povuci potegni, promeni taktiku, prlagodi se uslovima, situaciji i sl, neko bi je isprangijao.ej, erani?plus skalpovi protiv najboljih igracica ove igre su joj nepostojeci. ocekujete previse.opravdanja tipa rano joj se desilo da uzme slem i postane prva su zaista nezni s vase strane :P najveci headcase u zenskom tenisu vec duze vreme.ma kakva jelena, ona je blam za profesiju u stanju u kojem se sada nalazi.
Serena u zivotu nije plasirala loptu, Venus jos manje, pa ne vidim da im je nesto falilo da uzmu 134 slama ili koliko vec... razlika je sto kada Serenu sateras ona krene ko pit bul, a palcicu kada sateras ona zaplace i pita protivnicu imal lubrikanta. na njene udarce pamet ti ne treba, ali smirenost itekako treba...i Jelena blam za svoju profesiju?! od kada se to ti pa razumes u njenu profesiju? ja sam mislio da si ti strucna samo za tenis, ne i za visoku modu :P
Link to comment

hahahah! i to sto kazes, kreatorka...nisam ja strucna za tenis, baljezgam ovde taman ko i svi, mlatim praznu slamu jer imam par trenutaka dosadeaaa, serena itekako ima varijaciju u igri. ona je samo ziv dokaz koliko se zenski tenis razlikuje od muskog u pogledu kompleksnosti. u nekim od najbitnijih meceva bilo je mnogo prilika da se vidi koliko zapravo serena ume da kombinuje, ali kao sto bi rekli strani komentatori najcesce tada -evo, tek sada se vidi da je serena prinudjena da igra svoj najbolji, kompletan tenis, to sto joj je za prolaz uglavnom dovoljno bombardovanje sa osnovne, pri cemu je igracice iz straha redovno pogadjaju, ne znaci da ona ne ume da podigne igru i kombinatoriku na visi nivo. problem je samo sto se to retko vidja, jer nije neophodno.ani fali i glava, i taktika. u svakom momentu moras imati bar nesto. u tome je razlika izmedju nje i svh ostalih koje je redovno mlate.njoj je dovoljno da ne radi servis, i pobedjuje je petra martic npr.serena moze da servira iz ruke, dobice mec.

Edited by Afterburner
Link to comment

ne bih rekao da ce Serena dobiti mec da servira iz ruke... ona je gomilu puta izvukla mec servisom, jer nije mogla da pogodi te njene bombe. ali u pravu si za Palcicu, i to je ono sto i ja zelim reci. njoj cim jedna stvar ne sedne, oma raspad kompletne igre. Sereni kada jedna stvar ne ide, ona ima stav nema veze, rade druge, ovo ce proraditi tokom meca. i obicno i biva tako. a za sve vreme koliko sam gledao Serenu nisam iskreno video neke takticke varijacije. ne secam se da je ona ikada drzala lopticu u igri, cisto da malo udje u udarac, vec raspali, pa dal uslo ili izaslo. isto ko i Palcica. samo sto Sereni udje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...