Jump to content
IGNORED

Roland Garros P-b-P


Ros

Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    146

  • iDemo

    89

  • Time Crisis

    53

  • burekdzija

    52

Ne znam kako vi, ali ovu dvojicu je divno gledati ma ko da dobije, cak i u ovom mulju (sljaci). Pored ovoga mi svaki Noletov 6-satni mec sa Rafom lici na drunken boxing a ne na tenis.

Link to comment

Je l se Novak popisao po nekom Platiniju u skorije doba ili sta? Ajde protiv domaceg Conge i da razumem onakav tretman publike, ali protiv Pederera?! Ne kapira.

Link to comment
Ne znam kako vi, ali ovu dvojicu je divno gledati ma ko da dobije, cak i u ovom mulju (sljaci). Pored ovoga mi svaki Noletov 6-satni mec sa Rafom lici na drunken boxing a ne na tenis.
ja vise volim gledati Novaka i Rafu. ne volim ja Pedererov live and die by one shot tenis koji igra protiv Novaka jer ne zeli da ulazi u razmene...
Link to comment
Je l se Novak popisao po nekom Platiniju u skorije doba ili sta? Ajde protiv domaceg Conge i da razumem onakav tretman publike, ali protiv Pederera?! Ne kapira.
Francuzi su zaljubljeni u Federera (prica francuski). Edited by borris_
Link to comment
Je l se Novak popisao po nekom Platiniju u skorije doba ili sta? Ajde protiv domaceg Conge i da razumem onakav tretman publike, ali protiv Pederera?! Ne kapira.
nekada i francuzi imaju ovaka tretman kada igraju protiv Pederera... obozavaju coveka u Parizu... ali NJole ima extra tretman kakav ima Nadal :lol:
Link to comment
nekada i francuzi imaju ovaka tretman kada igraju protiv Pederera... obozavaju coveka u Parizu... ali NJole ima extra tretman kakav ima Nadal :lol:
Glavu dajem da ce isto ovako biti za Nadala u finalu. Posto ce ovog ocigledno da otrese :fantom:
Link to comment

Ajde unforced da razumem (mora da rizikuje protiv Noleta) ali kad mu je pri tome i prso prvi servis, on nema nikakve sanse.Bumo videli kako ce ici dalje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...