Jump to content
IGNORED

PPP SCENARIO


bergasa19

Recommended Posts

koliko znam bilo je na juznim topicima kvalitetnih odgajivaca borbenih kepeca, ne znam kako se ovi tvoji snalaze u ringu

Link to comment
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bergasa19

    16

  • henrik larsson

    9

  • Ryan Franco

    9

  • Аврам Гојић

    7

Obučićemo ih očas, bitno mi je da gabaritom zadovoljavaju standarde.
Sve ok, ali se u cenu odrzavanja moraju onda uracunati brza amortizacija, kao i kalo i lom.
Link to comment

Sta stoji iza njegovog silovanja kepeca. Je li ga usvojila porodica kepeca, pa se na ovaj nacin sveti, ili je u pitanju nesto drugo.Uozbiljite se.

Link to comment

Ok onda, to sa kepecima ćemo da završimo na PM (koliko mogu da prime, koliko košta krpljenje posle toga, i slične trivije). Nego, daj onu kvadraturu.

Link to comment
Sta stoji iza njegovog silovanja kepeca. Je li ga usvojila porodica kepeca, pa se na ovaj nacin sveti, ili je u pitanju nesto drugo.Uozbiljite se.
Rodjen je medju kepecima i bio je jako kompleksiran zbog svoje visine od 1.82m. Psiholog se zacenio od smeha kada mu je pisao dijagnozu "inferiority complex". To ga je gurnulo preko ivice.
Link to comment

Ja apelujem da se ubaci lik koji se najede utorak gela za suvo pranje ruku i postane vidovit. Zatim se pogodi i postane ludi mesija. A igra ga nebojša glogovac za koga sa danas glasao da bude član skupštine fkczбај народни тапаталк 2

Link to comment
Ja apelujem da se ubaci lik koji se najede utorak gela za suvo pranje ruku i postane vidovit. Zatim se pogodi i postane ludi mesija. A igra ga nebojša glogovac za koga sa danas glasao da bude član skupštine fkczбај народни тапаталк 2
Napisi.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kolege forumasi interesuje me vase misljenje. Da li bi moglo da udje u scenario da nas glavni junak vec dosta opterecen svojom visestrukom licnoscu izlazi napolje i seda u kafanu da alkoholom odagna crne misli, prisustvuje ovakvom razgovoru koji se odigrava za stolom do njega:rekao bih da iskustvo nemacke nakon prvog svetskog rata demantuje ovu tvrdnju i iskustvo Srbije nakon BiH... ali kako je trebao Nemcima i drugi da bi skapirali, tako je nama trebalo i Kosovoali mi i dalje nismo skapirali, to je problem Ne zasmejavajte ovim predjenjem Nemacke posle prvog svetskog rata i Srbije sada. Srbija porotiv NATO pakta . I to NATO pakta koji je u poslednjih deset godina postao jako lak na obaracu.secam se ljudi koji su 89/90 govorili - ma nema sanse, secam se i ljudi koji su 98/99 govorili - ma nema sanse.poredjenje sa nemackom posle prvog svetskog rata jeste glupo zbog jedne jedine sustinski drugacije okolnosti, a to je tadasnja izolacija i besperspektvinost nemacke, a moderna eu integracija i perspektiva za srbiju. medjutim, kada se ta okolnost dovede u pitanje, kao sto se dovodi u pitanje krizom evrozone i reotorikom koja nas gura u samoizolaciju, poredjenje postaje zastrasujuce tacno. to sto srbija nema kapacitete za to, nije prepreka da svejedno zavrsi u tom srljanju. Na ovoj temi ne mogu jer ima direktne veze sa tvojim stavovima, sto je ok (imati svoj stav), ali i podmetanju gde pominjes SPS i dobijanje statusa kandidata vs. Tome i radikala kao povratak u 90-te. Zato dovodim u sumnju tvoje godiste (za sta me bas briga) i tvoju iskrenost (za sta me je vise briga).da li razumes sledece: sps sa ds-om je jedno, sps sa sns-om je drugo? ako to razumes, onda razumes i da je presudno za postojanje jedne ili druge kombinacije bilo ko je pobedio na predsednickim izborima. ako je to jasno, onda je nekakvo kaznjavanje tadica secenje svoje kite. To je ona prica o suprugu siledziji? Dobar je on covek, ali kad ga ona isprovocira ili kad rucak nije spremila kako bog zapoveda, onda je znao i da je malo dovede u red.nije to ta prica, al svejedno, neki ljudi ne nauce ni iz petog pokusaja. Novi rat, ako bi i imali sa čim da pokrenu, bio bi kraj Srbije kakvu znamo... Ili bi posle njega bila protektorat ili bi se raspala na 2 ili 3 dela...Ali, to nema šanse da se desi, tako da je o tome bespredmetno raspravljati... Nema tog dnevnika u pola 8 koji bi nataerao ljude u rat, ponovo...zaista, zaista ne razumem ovu uverenost u to? na zalost, videli smo vec da je i ranije bilo pokrenutih ne jedan, vec nekoliko sve jedan za drugim, iako je posle svakog delovalo sumanuto da se pokrene jos jedan. i takodje, ne mogu da razumem da ljudi ovo nisu imali u glavama 20. maja iako vidim da nisu. Ma koji rat, ljudi. Toma ce biti poslusniji od Tadica, barem u pocetku. A onda i kad se pobuni, slomice mu kicmu kao sto su Tadicu, pa ce biti miran ko buba do kraja mandata.rec je i o vladi, a ne samo o tomi posle mesec dana medijske pripreme i "pronadjenih leseva srpske dece bez glave, izvadjenih ociju" u na primer kosovskoj mitrovici gradjani bi se ponasali isto kao 1991. i 1992. moguc je rat, ipak je nasa armija 4. vojna sila u svetu. vojni kadar se zameni, a kao odgovor na gornje pitanje, potrebna je jos i luda glava (umesto uspesnog vodjena rata). ludih glava barem imamo...rat se ne mora voditi. jedan manji incident koji pokriva ratno stanje i psihozu unutar srbije. pa neka onda neko pita za plate , penzije, privredu, energetsku efikasnost, kancelariju za brze odgovore i kurs evra dok srbija vodi odsudnu bitku. Ne bih se slozio. Procitao si vesti iz Banja Luke i signale koji dolaze odande - vreme je za konacno resavanje statusa RS i Kosova.Nisam nesto primetio da se prica o ekonomskoj saradnji i preporodu industrije. Plus sto Dacica nismo videli u ulozi ideologa jos od 2000-te godine.Sto se tice recenice "ma koji rat" - daj mi medije na mesec dana i napravicu u narodu (onima sa sesnaest hiljada dinara plate) podrsku za rat sa Rumunijom&Bugarskom, a kamoli sa Kosovom ili Bosnom. Samo treba da prikazes par zaklanih glava i crni oblaci dolaze da promene pejsaz™Ne moze biti rata sa Rumunijom i Bugarsko, potpuno isto kao sto ga ne moze biti sa Bosnom i Kosovom. Trenutno smo u takvoj geopolitickoj situaciji da mozemo da ratujemo jedno protiv NATO pakta. za rat i ratnu psihozu vojska je najmanje potrebna. potreban je neki incident i medijska obrada istog. stvaranje atmosfere u kojoj je nepristojno pitati za evropske integracije, plate , penzije, investicije i bilo sta drugo jer se vraca dostojanstvo i brani ugrozen srpski narod.upravo to, militarizacija drustva i ludjenje su ubitacni i bez pravog rata, a o mogucim oruzanim carkama i neprekidnoj tenziji da ne govorim. zaprepascen sam koliko ima ljudi koji su ceo taj mehanizam, videli, doziveli i preziveli i tvrde da je to nemoguce. Zajebavajte se vi, ali ovo je prilicmo realna opcija ako se formira vlada sns-sps-dss.Ako brzu formiraju vladu, mogli bi pokrenuti 1 letnju ofanzivu, code name Tanasko Rajić. jako je dirljivo sa kakvom nonsalancijom ljudi koji zive u francuskoj i belgiji otpisuju mogucnost rata postavljen je gore aksiom da se u rat ulazi samo kad se iz njega ocekuje neka realna dobit. koju je realnu dobit npr. mogao da ocekuje milosevic 1999?zatim, realna dobit ne mora da bude pobeda u ratu. moze takodje da bude izgovor koji se ratom dobija za jednu vrstu apsolutizma.i na kraju, kada se kaze rat, ne misli se na razmere drugog svetskog rata ili raspada jugoslavije. vise je nego pogubna bilo koja oruzana tenzija, a za nju nazalost srbija ima resurse.

Link to comment

Nas glavni junak je mislio da su ljudi malo vise popili, i posto je bio fajront krenuo je do jedne kafane za koju je znao da radi duboko u noc. Seo je i narucio pice i opet mu je privuklo paznju drustvo sa susednog stola. Nije mogao da veruje da se prica o ratu siri kao epidemija.ovde je zavladao neki collective denial kroz pokusaj saljenja. umesto toga, bilo bi zanimljivo cuti cemu se tacno ljudi nadaju u narednom periodu u novonastaloj situaciji? i mislite da je u "gadnom periodu koji svakako predstoji" svejedno da li su na vlasti ljudi koji jedino sto znaju su zapaljiva retorika i raspirivanje raznih oblika netrpeljivosti ili bi bilo razumnije da budu ljudi koji su pomirljivi i tolerantni? S obzirom da je okreni obrni na vlasti Ivica Dacic, koji sasvim potpada pod ove sto barataju zapaljivom retorikom i raspirivanjem netrpeljivosti, da, svejedno je. Koliko puta to treba da se kaze a da neko opet ne pita "a je l' ti bas stvarno stvarno stvarno mislis da je svejedno?" Da, stvarno stvarno stvarno. i zaista ne vidite razliku izmedju ivice sa ministrom odbrane i predsednikom drzave iz ds-a i ivicom sa ministrom odbrane i predsednikom drzave iz srpske radikalne stranke (ups, napredne)??? zaista, zaista? tj. izmedju ivice i ivice nema razlike, ali izmedju onoga sto moze sa jednima i sa drugima, itekako ima. Ja mislim da nema razlike izmedju Ivice kao ministra policije, Sutanovca kao ministra odbrane, Cvetkovica kao premijera i Tadica kao predsednika s jedne strane i Ivice kao ministra policije, Sutanovca kao ministra odbrane, Tadica kao premijera i Nikolica kao predsednika sa druge. Zaista zaista zaista. Ne smaraj vise pliz. najveca i po meni najvaznija (sa celokupnom pozadinskom ideologijom koja stoja iza jednog, odnosno drugog nastupa). sa jednima svet razgovara, sa drugima ce da razmenjuje ostre note. Nije vise 1997. To je sve sto cu reci. za 5 godina, vlada moze da se promeni 5 puta, a predsednik ce biti sve vreme isti. predsednik komanduje vojskom. mogu svi komplet da budu ludi, moze seselj da bude premijer, ministar odbrane i unutrasnjih poslova, dok god je predsednik osoba koja nece ratovati, nema mogucnosti za tu opciju. u slucaju koji sada imamo, taj nacionalni savet za bezbednost lako mogu da cine nikolic, vucic i ne znam, recimo general delic ili tako neki lik. mene uzasava koliko su ljudi nesvesni. i 1989. su ljudi govorili nije vise 1941. Ok. I oni će ratom dobiti tačno šta? nista, ali to nece pomoci da do njega ne dovedu. sta je milosevic dobio ratom (bilo kojim, a posebno 1999? nista, a nista nije ni mogao da dobije, pa ga je ipak vodio i to protiv celog sveta, jbt!). Predsednik komanduje vojskom, ali Skupstina objavljuje rat. Zapravo sve sto se radi, mora odobriti bar Vlada, ili i Vlada i Skupstina.Sa tehnološke strane, te 91ve, vojska je bila skoro na vrhuncu. M84 tek izašao ispod čekića, MiG29 nov, Nora trebala da počne da se proizvodi, FAP i TAM isporučivali vrhunske kamione, VTI štancao projekte, para za vojsku bilo na sve strane, čistačice odbijale dvosobne stanove.Danas su svoj toj tehnici istekli resursi i čeka se da se sve iseče i proda u staro gvožđe, a vojna industrija je jedino sposobna da proizvodi municiju. Verovatnoća sukoba je jednaka nuli, i tu će ostati desetinama godina.Ovi koji bi da ratuju, zna se, dobra plata pa gudure Irana. a onda jave da se dizu Madjari u subotici, i evo ti Garoviksa i prvim borbenim redovima! "leceni" zlocinci su kao "leceni" alkoholicari i narkomani. ako padnu u dovoljno jako iskusenje, probace opet.

Link to comment

Da se doda da je Spanac na vecitom godisnjem odmoru stavio svog saradnika sa :naughty: obrvama na IL jer se drznuo da dodaje kreativne zaplete.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...