Jump to content
IGNORED

Evrovizija 2012


Roger Sanchez

Recommended Posts

Ocekujem par zanimljivih konferencija za stampu, po koji clanak u vezi toga sta je radio na zurkama i efektivan scenski nastup pre ispadanja u polufinalu.
ja ocekujem tog magarca na bini u prestonici azerbejdzana ^_^
Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stoka

    113

  • Frank Pembleton

    71

  • Feindouno

    70

  • hattori

    68

Za Ramba bi trebalo da glasaju svi evropski antiglobalisti i evroskeptici. Teorijski, Rambo je prvi favorit Evrosonga ...Problem je jedino u tome što antiglobalisti i evroskeptici preziru, pa prema tome, i ne prate Evrosong. To obožavaju globalisti i evrofanatici. I gejevi, naravno ... Mada iznenađujuća pobeda satanističkog finskog benda Lordi pre neku godinu na Evrosongu odškrinjuje vrata i takvoj mogućnosti da Rambo trijumfuje ...

Edited by stoka
Link to comment

šaljenje, books of knjige style. lokal ekipa će ga hejlovati i umirati od smeha njegovom subverzivnom delovanju, strendžeri naravno ništa od toga neće kontati i percepiraće ga kao i ostalu jurovižon egzotiku, na kraju potpuni debakl i jedno od poslednjih mesta.

Link to comment
šaljenje, books of knjige style. lokal ekipa će ga hejlovati i umirati od smeha njegovom subverzivnom delovanju, strendžeri naravno ništa od toga neće kontati i percepiraće ga kao i ostalu jurovižon egzotiku, na kraju potpuni debakl i jedno od poslednjih mesta.
PR magovi i razni savetnici po CG svrsavaju na "skrivene poruke"...
Link to comment
lokal ekipa će ga hejlovati i umirati od smeha njegovom subverzivnom™ delovanju, strendžeri naravno ništa od toga neće kontati
+1tacno tako prosao ovde na koncertu. al' bice opet blizu sredine, pokupice glasove ex-yu zemalja.a i sta fali, vazno da se on dobro zajebava. i draze mi je da on i magnifico uzmu pare od drzave nego neki makadami :D
Link to comment

Koliko sam ja skapirao Rambo je fasovao polufinalno vece bez ex-yu zemalja tako da ce biti pravo cudo ako dodje do finala uopste.

Link to comment

Hvala Rambou.Prolazim danas pored bilborda za neku priv.bolnicu Euromedik (no ad intended) i citam Neuromedik.

Edited by Lynn
Link to comment

dogodice mu se isto sto i sebastienu tellieru u beogradu, kao koncept, podsmevanje ... pa izadje pred 10000 ljudi u dvorani i nekoliko stotina miliona gledalaca, i bude tuzno i neprijatno.

Edited by Takeshi
Link to comment
dogodice mu se isto sto i sebastienu tellieru u beogradu, kao koncept, podsmevanje ... pa izadje pred 10000 ljudi u dvorani i nekoliko stotina miliona gledalaca, i bude tuzno i neprijatno.
Misliš na ovo?http://www.youtube.com/watch?v=tqnFSDNHnyIMeni nije bilo neprijatno. Nastup je baš bio upečatljiv, a koliko se sećam, nije loše prošao ni prilikom glasanja ...Inače opasna stvar i moj favorit na tom Evrosongu ...
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...