Jump to content
IGNORED

Beograd Prajd


Аврам Гојић

Da li će vlast dozvoliti održavanje Prajda?  

169 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

to mi jesmo culi, ali drzava jos nije cula. ona jos ne ume da se distancira od toga kao sto u odnosu na sve takve stvari treba da ima neutralnost nego se uvek postavlja kao da kumuje

Link to comment

 

mi niko ništa ne shvatamo, samo nam je nekima smešno a nekima nije.
 
 

tebi je delovao da se ja zalažem za ratne zločine. to je normalno, zato što pišemo na različitim delovima foruma pa ne znaš moje političke stavove.

dozvoli mi da te razuverim i da ti se predstavim, ja sam živana antonijević i zalažem se za masovne otmice i nestanke pojedinaca iz viših klasa, ali nikako i za ubijanje. naime, pobornik sam ideje da kidnapovani i nestali treba da se priključe na pedale i u cilju produženja vlastitog života, nama ostalima proizvode struju. dakle, ja sam za održivi razvoj. ekološki osvešćena.

 

 

Nisam bio pri kompjuteru, nije mnogo ni bitno al ajd što da ne odgovorim. Nije meni delovalo da se ti zalažeš za ratne zločine nego da se sprdaš sa nečim što nije za sprdanje. Meni nije, tebi jeste, ništa više od toga. Ovo ostalo uključujući i to dal si ivana, živana ili smiljana mi stvarno nije bitno. 

 

A kvotovati "ne kontam" iz celog posta kao neki point ili whatever je poseban nivo humora.  

Link to comment

Elem, prajda će sutra biti. 

Ovo je trasa

 

Setnja.jpg

 

biće tri punkta za ulaz: trg republike, slavija i železničk stanica. Moćiće da se uđe od deset do pola dvanaest. Šetnja će krenuti neki minut posle 12. 

Organizacija će biti bolja od prošlogodišnje. Biće toi toi vecea, i što je najvažnije, biće vode unutar prstena. Svoju vodu nemojte nositi. 

Ako neko bude imao problema da uđe, pošaljite mi pp ili ako hoćete mogu vam poslati br telefona. 

Biće veselije nego prošlog puta, deliće se pištaljke i biće muzike i u toku šetnje. 

Ulaz na trans prajd odvijaće se na istim punktovima, i trebalo bi da bude moguće šetanje sa jednog mesta na drugo. 

Edited by belch
Link to comment

dzabe pises, ionako ce od forumasa jedino bushoku da ode.

 

oh snap!

 

:lolol:

 

 

komedija je čudo a još veće čudo je da se ovo sve dešava dok je Vučić na vrhu piramide. ove godine dosta tiho i neprimetno sve do same realizacije. ja saznao tipa juče ili danas da se to dešava sutra :D

Link to comment

Elem, prajda će sutra biti. 

 

Biće veselije nego prošlog puta, deliće se pištaljke i biće muzike i u toku šetnje. 

 

Kakva muzika će biti? Neke antife? Hoćete da nosite transparente "Smrt državi" i sl?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...