Jump to content
IGNORED

PVC stolarija


hattori

Recommended Posts

Ne može se u Europu samo tako, na silu otvorenim topicima o PVC stolariji! Za Europu se treba imati europska PVC tradicija, oko 100 strana, nekoliko godina.. -_-
kultura nije kultura ako nije tisućljetna. kakvih nekoliko godina?! Edited by garcia
Link to comment
stidim se priznati, ali celu zimu sam imao problema sa PVC-om i kondenzacijom :blush:svako jutro pljušti voda niz prozore kao iz kabla.žena skuplja vodu i psuje u sebi, ja skupljam vodu i pljujem na glas.parket se oljuštio kod terase gde je površina zastakljena PVC-om najveća.u spavaćoj malo lilo i niz zid pa mi uništilo mukom omolovanu nežnu nebesko plavu boju (#87CEFA).sve u svemu, tužna je to priča, po svemu sudeći bez kraja :(
bre, luftiraj!dva puta dnevno sirom otvoren prozor 10 minuta je 1 must sa PVC stolarijom
Link to comment
bre, luftiraj!dva puta dnevno sirom otvoren prozor 10 minuta je 1 must sa PVC stolarijom
ili svi prozori neprekidno otvoreni "na pero", kod mene je tako i leti i zimi
Link to comment
bre, luftiraj!dva puta dnevno sirom otvoren prozor 10 minuta je 1 must sa PVC stolarijom
ne može to sa malom bebom u stanu.
Link to comment

Mi koji imamo "staru novogradnju" na NBG smo obiveni kad treba da stavimo PVC to su kilometri prozora u pitanjau...Pravda za NBG PVC cool.gif

Link to comment
Mi koji imamo "staru novogradnju" na NBG smo obiveni kad treba da stavimo PVC to su kilometri prozora u pitanjau...Pravda za NBG PVC cool.gif
jesvala. i obratite paznju, ako gledate na koshavu, da vam pendzeri i vrata obavezno imaju srednju sharku :s_w:
Link to comment
Po koleginici sa građevine, po svim mogućim svojstvima uključujući i estetski najbolja stolarija je sendvič spoljni alu unutrašnji drveni, pošto je drvo izuzetno fleksibilno i karakteristike su mu fantastične a aluminijum je postojan...
Link to comment

dokle više ta subverzija?ne kaljajte ovaj sveti topić.pvc kažu da je otrovna posle izvesnog vremena.navodno, ispušta nešto™.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...