Jump to content
IGNORED

Samples


maheem

Recommended Posts

9 hours ago, Hermetico said:

13. maja u 17:30 na Beldocs (Muzej kinoteke) film o umetničkim kolektivima koji rade sa zajednicom 2018. u Beogradu. KC Magacin, Guvernanta, Karkatag, Matrijaršija i ja. Ja sam sam svoj kolektiv, uradi sam. Film je radio britanski kolektiv Eyesore, koji se bavi gličevima u urbanim strukturama. Otelili smo se dok smo dočekali ovaj film, tako to biva, i sad kad smo ga dobili i pogledali vidim da je to psihogeografski film - podjednako govori o mestima i o ljudima, do te mere da se gubi granica. Mesta su sva liminalna, nevidljiva, a u njima ljudi koji ih vole i vešto koriste. Moj deo filma je sniman u Krnjači i na Straževici. Veći deo na Straževici, u napuštenoj bazi (zbario sam ih da uđemo s ful opremom uprkos rampi i natpisu ZABRANJEN ULAZ - VOJNI OBJEKAT). Straževica je za mene sveto mesto, tamo sam često blejao i ona jeste važna za moj rad. Al to nema veze, meni je drago da je sva ta mesta neko snimio, ovo je zaista priča o paralelnom Beogradu. Eto, nemam pojma, ko oće nek svrati.

 

 

 

Nedavno u kujni pevušim Supervillain Theme i kontam koliko je Madlib pokidao bit i sempl. Nisam do večeras tražio kako zvuči u originalu.

Na traileru BBNG triptih omaž MF DOOMU ( ALL CAPS naravno kada se piše njegovo ime RIP), Supervillain Theme sa Madvillainy albuma i izvor sempla:

 

Edited by maheem
  • +1 2
Link to comment
Just now, maheem said:

Nedavno u kujni pevušim Supervillain Theme i kontam koliko je Madlib pokidao sempl. Nisam do večeras tražio kako zvuči u originalu.

Na traileru BBNG triptih omaž MF DOOMU ( ALL CAPS naravno kada se piše njegovo ime RIP), Supervillain Theme sa Madvillainy albuma i izvor sempla:

 

Ja sam ovo imao negde na hardu! U prvoj verziji filma je bio neki demo Badbadnotgood, ne znam što su tu ideju napustili.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...