Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kirk or Picard?

There are four lights! 55 members have voted

  1. 1. Moj favorit je

    • Captain James T. Kirk
      14%
    • Captain Jean-Luc Picard
      72%
    • Jedan od wannabe-a (Cmdr. Cisco, Kathryn kravljeg pogleda Janeway, dalmatinske gore list quantum-leap John Archer)
      1%
    • štreberu
      10%
  2. 2. Omiljeni Star Trek serijal:

    • Star Trek (The Original Series)
      7%
    • Star Trek: The Next Generation
      63%
    • Star Trek: Deep Space Nine
      5%
    • Star Trek: Voyager
      7%
    • (Star Trek:) Enterprise
      5%
    • Star Trek (The Animated Series)
      0%
      0
    • štreberčino
      7%
    • ja gledam seks i grad i očajne domaćice, star trek je sranje
      3%
  3. 3. Omiljeni Star Trek film:

    • Star Trek: The Motion Picture
      10%
    • Star Trek II: The Wrath of Khan
      9%
    • Star Trek III: The Search for Spock
      1%
    • Star Trek IV: The Voyage Home
      3%
    • Star Trek V: The Final Frontier
      3%
    • Start Trek VI: The Undiscovered Country
      1%
    • Star Trek Generations
      5%
    • Star Trek: First Contact
      18%
    • Star Trek: Insurrection
      0%
      0
    • Star Trek Nemesis
      5%
    • Star Wars je bolji od svih njih
      27%
    • štreboslave
      12%

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Najgori zenski karakteri:Troi (i majka i cerka)EzriTashaKeikoHoshiKasidy Yates :puke:
Rasisto! :D
Keiko :wub: A što se druge dve tiče... voliš naborane noseve? :D
Aha, zbog noseva mi se svidjaju, zbog cega bi drugo. :D
  • Replies 81
  • Views 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pikard, Voyager(čudno ali istinito, ne znam zašto, taj mi nekako najviše legao, mada su mi likovi, pojedinačno, mnogo bolji u TNG, ali mi je nekako priča bila sasvim dobra... Možda sam malo i zaboravio TNG, a Voyager sam relativno nedavno gledao) i First Contact...

  • 9 months later...

Koji **** je napravio onaj poll sa 'wannabe ostacima', a posebno mogao onako da izvređa najjačeg kapetana u istoriji franšize IKADA?I yeebala vas tema! Kakav šmirantski spejs kauboj i ćelavi Šekspirijanac s fuckin' Dejtom, onim usranim No1 i sveukupnom glumom serijala na nivou 1 'Dallas'-a?Zabole me baš rejting ovog SF bisera među sveopštom populacijom startrekera. :fur:JEDNA JE...janeway.jpg:Hail: :Hail:I SAMO JEDAN JE...voyager-3.jpg:Hail: :Hail: :Hail:A DA I NE GOVORIM O...seven-of-nine.jpgstar-trek-voyager-seven-.jpg:wub:

jery-ryan.jpg...s obzirom da ona govori sama za sebe.

UA TOPIC! :rant:

Zaleteo si se. Ima negde topik koja je najbolja riba i Seven of Nine je odnela ubedljivu pobedu.

Zaleteo si se. Ima negde topik koja je najbolja riba i Seven of Nine je odnela ubedljivu pobedu.
Važi.

Pa ja tek sada otkrih ovaj topic :DGlasovao za fist contact mada generalno su mi star trek filmovi slabo ostali u secanju. Vise sam pamtio epizode. I naravno TNG. Moram reci da je i OS odlican ali valjda prva ljubav zaborava nema... Voyager ima zanimljive epizode ali ekipa je :puke: sa sve kraljicom babom i indijancem prvim oficirom. I ostali karakteri uzasno slabi. Slicno i za Enterprise. Oruzar koji deluje da samo sto ne zaplace i inzenjer metroseksualac (ej, pa jel neko video inzenjere u RL?!).I T'Pol je ribetina al Dzazija je mnogo vise od toga.Steta sto nema bazen za uvodne spice. Meni je DS9 uvek izazivao trnce u telu. Inace isto sasvim dobar serijal dok nije pocelo religijsko trabunjanje da preuzima primat, cak nisam ispratio kraj potpuno zbog toga.http://www.youtube.com/watch?v=DsOE73pxpysedit: on kirk vs picard plz... Kirk je tipican mamojeb iz holivuda 60tih, dodje, osvoji, pojebe ribe i zapali tompus. Jbg, picard je pravi treki a uz to ma koliko kirk isao okolo ko veliki zavodnik kad celavi pikard uskoci u onu njegovu suljicu sto otkriva maljava prsa pa malo muti svojim dubokim glasom a malo sviranjem... kirk moze samo da ga duva.

Edited by Shan Jan

@bluberiJes' vala. Vojadzer moz' biti i najbolja ST serija ikada (makar sto je modernija od TNG, iako sam glasovao TNG srcem), ali je njen kapetan moron^n.A za 7od9, samo jedno: :drool: :jerry:

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.