Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

 

Zlatna pravila survajvera:

Ne strci treniranjem, nominovace te...

Ne treniraj, jesces vise, nominovace te...

Ne odlazi na trening, domundjavace se, nominovace te... 

 

Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

Tena je prikazivana kako vežba u kampu gađanje. 

pa da, ali ove naše devojke, koje su jako loše u gađanju (sve osim Milice), nisu viđene da treniraju 

Link to comment

Mene mnogo nervira odnos plemena prema Nadji.

Patroniziraju sve vreme. Ko ima pravo da se prema bilo kome postavi sa visine?! Kod crvenih je to manir kad je Nadja u pitanju.  Povracam od ”u najboljoj nameri” izgovora. Ljigavost jedna.

Mislim da bi glasanje sinoc bilo ubedljivije da Boki nije postavio par nezgodnih pitanja.

Nadja bi pod hitno morala da se otrezni i da se seti gde se nalazi.

 

Spoiler

 

  • +1 3
Link to comment

Mislim da je kod Nađe stvar u tome što do skoro uopšte nije bila svesna da je smatraju najslabijom karikom. Kad je bila ona frka sa Ivoninom nominacijom, Nađa je dobila dva glasa i sećam se da je mislila da su je to Ivona i Jovana nominovale jer im se zamerila, što pokazuje i njenu određenu naivnost jer se iz aviona videlo da će ove dve nominovati Minu. Dakle, uopšte nije imala predstavu da je neko smatra slabim igračem, a ruku na srce nije imala ni razloga, do tada je imala solidne nastupe. Onda je vezala par poraza, pa se neko vreme nije ni takmičila, krenula je ta fama da je ona najslabija i onda je potonula. 

S druge strane Mina jeste bila svesna svojih ograničenja u startu, bila je spremna na nominacije i zato se sve vreme trudi da svoju poziciju u plemenu učvrsti na drugi način.

 

Inače jeste presmešno kad neko čitave 4 godine stariji govori o drugome kao da je ovaj u obdaništu. Tako je i Kristian komentarisao Tenu. 

  • +1 1
Link to comment

Daa, Tena i Nadja su vrsnjakinje ,a nebo i zemlja. Toliko o potezanju godina kao nekog argumenta.

Ma, od kad sam saznala da je Nadja na rodjenju ostala bez majke sve njene nesigurnosti i nastojanja da se umili svima povezujem sa tim😵

 

Link to comment

Top je tvoj sapunica stav. Tamo niko nema osecaj godina. Godine potezu kao blablabla argument. Nadja izgleda kao Masina sestricina, a Ramiz kao Rokoov unuk.

Link to comment
 
Jeste uzano, ali je mogao da se zadrži rukama. Plus pre igre ono "Vidimo se u Hrvatskoj". Moj utisak je da ih je i on otkačio.
Ipak je morao da stoji na platformi, koja je bila klizava zbog blatnjavih patika
Kada je pokušao da prebaci težinu na ruke "opomenut je od produkcije, da to nije po pravilima"... U ostalom da ne prepričavam pogledajte intervju sa Hrvojem.

https://novatv.dnevnik.hr/zabavni/survivor/clanak/zanimljivosti/hrvoje-habdija-u-intervjuu-za-novatv-hr-o-svom-iskustvu-u-survivoru---719978.html

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka


Link to comment
On 17.4.2022. at 11:20, hefaca said:

Top je tvoj sapunica stav. Tamo niko nema osecaj godina. Godine potezu kao blablabla argument. Nadja izgleda kao Masina sestricina, a Ramiz kao Rokoov unuk.

Šta je sapunica stav? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...