Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

3 minutes ago, Halvard said:

Šta se dogodilo? Ja prebacio odmah kao da spoilujem :rolleyes:

Iz najave 

Milica sebi uzela pravo da čita lekcije naokolo. Ono ko je kakav.

Izgleda da je Hrvoje na tapetu.

Edited by dùda
  • Hvala 1
Link to comment

Tabela puke statistike ne prikazuje realno, bez uvažavanja koje oponente je ko imao.

Tena sigurno nije jači igrač od Nike a ispada da jeste, s tim što Tena igra uglavnom protiv Nađe ili Mine a Nika Maše i ponekad Milice.

i Nađa igra protiv Tene ili Sumeje a Maša protiv Nike pa ispada Nađin skor bolji nego Mašin.

ova igra mi bila mnjah, za njih fin fizički odmor doduše, nije neki poligon za ispuštanje duše.

  • +1 1
Link to comment

ne znam kako je izmontirano ovo milicino pr/ocenjivanje igraca iz suprotne ekipe ali meni je izazvalo ogroman transfer neprijatnosti. izgledalo je primitivno, nevaspitano, dzukacki... na kvadrat. mene je sramota.

nadam se, da ce sutra sira slika tog dogadjaja pokazati da nije bilo bas kako je prikazano u najavi. ti, da takmicara iz suprotnog tima nazivas budalom, pritom to njegovo ponasanje uopste nema veze sa funkcionisanjem tvoje ekipe je, u najmanju ruku, skandalozno. posto je izrazila zelju i da ga isamara red bi bio da je pleme nominuje pa da ga u neposrednom duelu i isamara. moze cak i da ga sutne u muda i da pokaze svojim saborcima kako ona to sa budalama resava po kratkom postupku.

mica-ubica. boze kakav olos...

ako me integralna (koliko-toliko) verzija demantuje, idalje ostaje vecerasnji, najblaze receno, skandal. ja za takvog takmicara/sportistu ne mogu da navijam. nikako.

Edited by foto
  • +1 5
Link to comment

ali raspali stevan prikenjava nadji kako gubi svaku, a lik ima gori procenat pobeda od nje, pri tom gubi igre koje su iz njegova kategorije i to od duplo slabjih likova..

stos tice milce, 10 dana braka sa njom treba da se racuna ko 10 godina...:fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...