Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Stanje bez večerašnje emisije!
Preuzeto sa Tvitera.
@ninamia
Branko i Steva egal.
A tek sada vidim da Viktor neopaženo čuti i snrdi u uglu. 282d825aeff586304d903750d43315b2.jpg

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka

  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, Facundo Orellana said:

Viktor mi deluje kao neki narkoman, kada počne usporeno da priča. Roko nije baš sav svoj, potpuno jeziv tip. Meni Mina ide na ganglije, trudi se ona, ali je redak antitalenat, pritom mi se čini da bi sve uradila samo da ostane još malo. Nađu su skršili skroz nominacijom. Stevan mi je glavni survivor, ja nisam video sportistu slabije eksplozivnosti, a i sam dolazim iz sporta gde nas ima svakakvih. Bukvalno je u startu dva koraka iza bilo koga, a već neko vreme pojačano smatra, i izigrava neformalnog vođu, a realno je među najslabijima. Čudi me kako ostali nisu primetili da nema nikakve koristi od njega. Plavi su ujednačeni, dok su crveni miks izvanrednih i beskorisnih. Garantovano održavaju higijenu, a hrane valjda nemaju, non-stop samo o tome pričaju.:laugh: Meni se čini da su ranije bili muški i ženski klanovi, prvi put ne gledamo to, podržavam. Posebno je Gordana Tržan koliko se sećam, onako beskorisna i zla, organizovala izbacivanja muškaraca. Je l' kačio neko negde pojedinačnu uspešnost u igrama? To bi bilo baš zanimljivo za pogledati.

Primetili su, nema sanse da nisu, samo nece da mu se zameraju. 

 

Moj utisak je da je Nadji najvaznije da im se dopadne, da je vole. U svakom drugom kadru kada su u kampu, ona nekog masira, ceslja.... ogromna greska. Da ne pominjem koliko meni takva servilnost ide na zivac

 

 

 

Link to comment
10 minutes ago, svigirbor said:

Stanje bez večerašnje emisije!
Preuzeto sa Tvitera.
@ninamia
Branko i Steva egal.
A tek sada vidim da Viktor neopaženo čuti i snrdi u uglu. 282d825aeff586304d903750d43315b2.jpg

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka
 

Ova tabela je tačna, reklo bi se.

Ono ranije postovano nije imalo veze s mozgom

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, marez said:

Kaze Mina da je nekoliko dana vrtila film u glavi nakon pobede od juče :rolleyes:

Pa oni realno 3 dana ne rade ništa. Dva dana se bore za nagradu i dva dana za imunitet. Tako da je moguće da je o pobedi od juče razmisljala danima

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...