Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Meni je to isto uvek bilo sumnjivo, i kao tu se nesto muvackaju, a ovamo mesec dana (navodno) nisu kaladont upotrebili. Da ne pricam o higijeni odlaska na WC, pa zenski periodi, pa dezodorans itd. 

 

A koliko sam razumeo - takmicari po ugovoru ne smeju da pricaju o uslovima na ostrvu narednih 10 godina.

Link to comment
56 minutes ago, goofs said:

A koliko sam razumeo - takmicari po ugovoru ne smeju da pricaju o uslovima na ostrvu narednih 10 godina.

 

 Znači da ovi iz sezona 1-4 smeju :D

Link to comment

Viktor mi deluje kao neki narkoman, kada počne usporeno da priča. Roko nije baš sav svoj, potpuno jeziv tip. Meni Mina ide na ganglije, trudi se ona, ali je redak antitalenat, pritom mi se čini da bi sve uradila samo da ostane još malo. Nađu su skršili skroz nominacijom. Stevan mi je glavni survivor, ja nisam video sportistu slabije eksplozivnosti, a i sam dolazim iz sporta gde nas ima svakakvih. Bukvalno je u startu dva koraka iza bilo koga, a već neko vreme pojačano smatra, i izigrava neformalnog vođu, a realno je među najslabijima. Čudi me kako ostali nisu primetili da nema nikakve koristi od njega. Plavi su ujednačeni, dok su crveni miks izvanrednih i beskorisnih. Garantovano održavaju higijenu, a hrane valjda nemaju, non-stop samo o tome pričaju.:laugh: Meni se čini da su ranije bili muški i ženski klanovi, prvi put ne gledamo to, podržavam. Posebno je Gordana Tržan koliko se sećam, onako beskorisna i zla, organizovala izbacivanja muškaraca. Je l' kačio neko negde pojedinačnu uspešnost u igrama? To bi bilo baš zanimljivo za pogledati.

  • +1 1
Link to comment

Nađa je i sinoć i u prethodnom takmičenju jako dobrp odigrala prvu igru, bila bukvalno na korak od pobede, da bi onda u drugoj doživela potpunu katastrofu. Očigledno da je to stvar samopouzdanja, Mina je socijalno inteligentnija i uspela je da navede druge da je teše i tetoše, Nađi to ne uspeva tako lako i mislim da neće još dugo izdržati da nosi epitet najslabije karike. Stvarno se nadam da će se trgnuti malo.

 

Nevenu mora da je udarila sunčanica, ne uspevam drugačije da objasnim onakvu igru, ranije se pokazala kao ekspert za gađanje.

 

Roko je ozbiljno Loco ali nedostajao bi mi kao pojava ako bi otišao :D Mislim da je Nika bila spremna da ga svojeručno zadavi sinoć.

Link to comment

Pa Nadja ima super procenat.

 

Btw, osim Stevana je cini mi se i Stefan pomenuo pre dva ili tri dana Nadju u kontekstu da je slab takmicar.

Edited by Milošica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...