Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

samo da razjasnimo, da je Goran ostao pri svom tajnom glasu za Roka, bilo bi 5-5 i na javnom i onda bi oba plava takmičara išla u duel? zato je promenio glas, methinks.

 

Tomislav otvoren i konkretan o Roku, ponaša se stvarno nezrelo. I sve više zarasta u brodolomnika, potpuna sajko pojava :lolol:

 

plavi će se poželjet Kikija

al Kikija nigdje biti neće :violina:

Edited by Valkyrie
Link to comment

Goran je opasan taktičar, izbacuje jake konkurente, namerno glasao za Hrvoja.

Stevan počinje da me iritira i van igara, kaže za Nađu da je i duže nego što zaslužuje ostala. Majstore pođi prvo od sebe.

 

  • +1 4
Link to comment
8 hours ago, Valkyrie said:

samo da razjasnimo, da je Goran ostao pri svom tajnom glasu za Roka, bilo bi 5-5 i na javnom i onda bi oba plava takmičara išla u duel? zato je promenio glas, methinks.

 

Tomislav otvoren i konkretan o Roku, ponaša se stvarno nezrelo. I sve više zarasta u brodolomnika, potpuna sajko pojava :lolol:

hrvoje je imao nesreću da u javnom glasanju prvo krenu da se izjašnjavaju oni koji su bili protiv njega i to baš da svi sede jedan pored drugog, tako da je goran na kraju došao pred svršen čin. da je glasanje (javno) krenulo sa goranove strane, moguće da bi roko bio nominovan

svakako bi totalna glupost bila da je glasao tako da u nominaciju idu obojica (tek sam sinoć saznala za to pravilo), tako bi se bi drastično uvećali šansu da večeras ponovo budu primorani da glasaju, pa da imaju troje nominovanih u plemenu

 

6 hours ago, PavleV said:

Goran je opasan taktičar, izbacuje jake konkurente, namerno glasao za Hrvoja.

Stevan počinje da me iritira i van igara, kaže za Nađu da je i duže nego što zaslužuje ostala. Majstore pođi prvo od sebe.

 

goran ovaj put zbilja nije imao nameru da izbaci hrvoja, čisto radi istine, objasnila i valkira 

slažem se za stevana, loš je čovek, on se oseća pozvanim da kritikuje nađu, kada bi se podvukla crta, možda ona ima više pobeda od njega

 

znali smo da se u survivor ljudi ne biraju po pameti, ali eto, sada su posle naših (koji su to pokazali u više navrata :D) sada to potvrdili i braća, haha

pored zicera u vidu roka, oni nominuju hrvoja, pa može li gluplje

roko prvo kaže da ga nominuju zbog zdravstvenog stanja, pa sat vremena pre plemenskog kaže da ga ne nominuju :blink:

pa ja bih ga tek posle te izjave nominovala, takva nestabilnost karaktera se retko viđa. šta će njima u plemenu takav lik, to mi ostaje misterija

 

nađi su naši totalno sjebali samopouzdanje, tu je izgleda najzaslužnija milica

ja bih u svom timu uvek pre imala nađu nego minu, nađa je  sitna i dinamitna, nego je mučena nesigurna, iskren prijatelj bi joj tu pomogao, ali u survivoru izgleda nema takvih

  • +1 1
Link to comment

Što se mene tiče, ja bih izbacivao ovim redom:

1. Mina

2. Stevan

3. Nađa

4. Branko

5. Ramiz

6. Jovana

7. Maša...

Milica, Vladimir i Stefan neka se bore za titulu.

 

 

Link to comment

Nađa je u poslednje dve igre lošija od Mine, a to je baš izazov. Definitivno je jednoj samopouzdanje u porastu a drugoj u padu. Inače ste baš svi krenuli u tetošenje naše najmlađe™, verujem da ona jeste fan fejvrit ali nije otišla u Diznilend pa da treba da bude tamo zabavno deci već Survivor. 

I Plavi tim je nju percipirao kao najslabiju pored Mine tako da se ni o kakvoj zaveri ne može govoriti, bukvalno nema ni jedan drugi razlog što bi je se rešili. 

 

Plavi tim će biti u problemu ako i večeras izgube plemenski imunitet, onda definitivno ide duel RokoLoko-Hrvoje gde su šanse da im se maskota vrati minimalne. Dobiće nazad Hrvoja i njegov osmeh psihopate. 

Edited by Valkyrie
  • Haha 1
Link to comment

U najavi za večeras su duel igre. Idealno za nekog ko jednom rukom ume da drži poslužavnik ili za krakatog molera, dakle "dugoruki" keša Vladimir apsolutni favorit.  :hihi:

 

Mada mu neće biti lako, jedan od protivnika mu je Hrvoje (prikazali u najavi) koji ima motiv da crveni izgube i nominuju vrlo verovatno Nađu ili Minu, ne verujem da mu odgovara protivnik od svojih (Roko), bez obzira kakav tip igre/izazova bio finalnoj igri.

Cenim da ostali plavci nemaju onaj pošto-poto motiv da pobede. Ovog puta poraz im je nije katabaza, jer imaju priliku da bez stresa nominuju i priliku da se reše Roka.

Link to comment

Hrvoje i motiv u jednoj rečenici :lolol:

Njemu sve smešno i sprda se non-stop, juče ga nešto pita voditelj o ostanku u igri a on priča kako je Vis najlepše ostrvo na svetu.

 

Inače, je l' još nekome zazvučala sumnjivo razmena Goran-Viktor sinoć? Viktor je delovalo da kuva u sebi i da je onim "ko visoko leti, nisko pada" aludirao na Gorana. BTW, čovek bukvalno šepa, ne znam šta treba pa se desi pa da ga vrate kući. Koje su šanse da se oporavi na nivo takmičenja u Survivoru. 

Link to comment

Da ne zaboravimo da ne znamo uslove u kojima borave ti njihovi na bolovanju, možda imaju da jedu i spavaju u krevetima. Jovana je Hunchback iz Notr Dama pa je sve vreme u kampu i krši se po onoj platformi, gladuje i ide na poligone da navija makar. Nešto mi to sve nefer. 

  • +1 3
Link to comment

da li vi stvarno mislite da oni spavaju u onom sklepanom skloništu

- prošlo je više od mesec dana od kako su na ostrvu a cure se još nisu pretvorile u čupakabre :D

- pa ta jovana ima veštačke notke od kako je ušla pre 20 dana, još joj nisu otpali posle svih igrica i drugih aktivnosti u kampu :happy:

- ko je gledao gole i uplašene zna da glavno kukanje učesnika nije na neudoban ležaj ili nedostatak hrane već na insekte koji im se krvi napiju preko noći na ovakvim tropskim lokacijama

  • +1 1
Link to comment
da li vi stvarno mislite da oni spavaju u onom sklepanom skloništu
- prošlo je više od mesec dana od kako su na ostrvu a cure se još nisu pretvorile u čupakabre [emoji3]
- pa ta jovana ima veštačke notke od kako je ušla pre 20 dana, još joj nisu otpali posle svih igrica i drugih aktivnosti u kampu :happy:
- ko je gledao gole i uplašene zna da glavno kukanje učesnika nije na neudoban ležaj ili nedostatak hrane već na insekte koji im se krvi napiju preko noći na ovakvim tropskim lokacijama
Ako je pH zemljista kiselo, nema komaraca, i mnogo manje insekata...
Meni nije jasno kako odrzavaju higijenu, devojke sve depilirane, u istim kupaćim non stop...?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...